Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Švýcarské čokolády Lindt v mnoha příchutích pro mlsné jazýčky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jindřich Janouch

Promiňte, ale čokoláda za 100,–- + poštovné NA SLEVOMATU je žert? Vždyť ji koupím v každém marketu laciněji a samozřejmě bez poštovného. Slevomat mám opravdu rád, vcelku často nakupuji, ale tak nějak mám pocit, že tato nabídka se nevyvedla. Omyl nebo záměr? :-(

Vsevyhodne.cz

ny

Dobrý den, před vystavením čokolád na Slevomatu jsme jak naše firma, tak Slevomat kontrolovali ceny této nabídky na internetu a v den vystavení jsme byli nejlevnější. Samozřejmě, pokud pak na naši nabídku zareaguje konkurence a nabídne operativně cenu nižší, to už nejsme schopni ovlivnit.

Radim

Dobrý den, slečno Moniko, je mi líto, ale musím souhlasit s p. Lubošem, na Heurece dokonce od 79 Kč (např. pomerančová varianta – stejný typ), teď jsem zkoušel hledat, protože ,,sleva" se mi nezdála. Jinak není problém sehnat řadu z nich za 100 Kč, sám kupuji (což je shodná cena jako zde ve ,,slevě").
Je mi opravdu líto, že se stalo smutnou praxí poslední doby, že e-obchody si dají cenu jakou chtějí a následně nižší cenu vydávají za výhodnou ,,slevu". Hezký zbytek dne.

Vsevyhodne.cz

Dobrý den, před vystavením čokolád na Slevomatu jsme jak naše firma, tak Slevomat kontrolovali ceny této nabídky na internetu a v den vystavení jsme byli nejlevnější. Samozřejmě, pokud pak na naši nabídku zareaguje konkurence a nabídne operativně cenu nižší, to už nejsme schopni ovlivnit.

Luboš Schubert

Dobrý den,doopravdy sleva jak blázen.To si někdo vycucá pochybnou původní cenu z prstu a myslí si,že bude oblbovat.Pokud si už budu chtít koupit čokoládu na netu,tak naprosto stejné typy se dají koupit běžně za 89,–

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Schuberte,

původní cena je vždy uvedena níže v nabídce po rozkliknutí kalkulace, případně přímo na webových stránkách obchodu. Podle porovnání cen internetových obchodů portálu Heureka je cena čokolád v této nabídce nejvýhodnější. V porovnání s ostatními internetovými obchody je u této nabídky také výhodou více způsobů dopravy, včetně více poboček Zásilkovny, a nižší cena poštovného.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru