Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Bezbolestná liposukce s okamžitým účinkem ve Studiu Pohody

4,9 / 5 Studio Pohody Plzeň  (mapa) 26 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
HK

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak často by bylo vhodné chodit na ošetření? 1 nebo 2krat do týdne?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den
 H.

Studio Pohody

Dobrý den. Ošetření možné podstoupit ošetření 1× týdně ,nicméně běžnější je 1 ošetření za 2 týdny.
Celkový počet ošetření je závislý na požadovaných výsledcích.
Hezký den, Jandová

Linda

Dobrý den,chtěla bych se jen zeptat,jaká je věková hranice na podstoupení této metody liposukce?Od – Do ? Děkuji.

Studio Pohody

Dobry den. Z pravidla od 18 ti let. Mladší osoby se souhlasem rodiče. Záleží na vyspělosti jedince. Hezký den Jandová

Zuzana Horová

Dobrý den,mohu tuto metodu podstoupit i když jsem diabetička na inzulínu?Ale mám ho pod kontrolou.Je to bolestivé?Děkuji

Studio Pohody

Dobrý den. Metoda bolestivá není. Diabetes patří mezi relativní kontraindikace. Je na zvážení , do jaké míry je Vaše onemocnění vážné a akutní. Hezký den,Jandová

Anna

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kolik návštěv je potřebných aby byl znát výsledek. Děkuji

Studio Pohody

Dobry den. To zalezi na mnozstvi a tloušťce tukove tkane. U stihlejsi postavy staci 1– 2 návštěvy . U většího množství 3 – 5. Hezký den Jandová

Martina

Dobrý den,mohu tuto metodu podstoupit i přesto,že se léčím s epilepsií,ale už jsem dlouho bez záchvatů?

Studio Pohody

Dobry den. Pokud nemate aktni projevy neni tato metoda kontraindikovana. Hezký den Jandová

Studio Pohody

Dobry den. Pokud nemate aktni projevy neni tato metoda kontraindikovana. Hezký den Jandová

Eva

Dobrý den je tahle metoda setrna i na stihlejsi postavu a od kolika se doporucuje

Studio Pohody

Dobrý den. Tato metoda je šetrná i pro štíhlejší klienty. Věková hranice je doporučena od 16-ti let , ale se souhlasem rodičů .Hezký den,Jandová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru