Nabídku Dechberoucí jízda nadupaným sporťákem mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

15 minutová jízda snů v supersportech Ferrari, Lamborghini nebo Porsche

4,1 / 5 Zážitkové jízdy (4 pobočky) Brno  (mapa) 68 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Alice Tieftrunková

Jak se dodrží a skloubí:

  • vychutnat svou životní jízdu a běžný provoz , přičemž zkušený instruktor se postará o Vaši bezpečnost? Je to možné?
Zážitkové jízdy

Dobrý den,
již v informacích je napsáno že se jezdí v běžném provozu takže zákazník pokud řídí ,bezpečná jízda je hlavně na něm. Instruktor pouze dává instrukce během jízdy a pokud zákazník neuposlechne má právo zákazníka z vozu vykázat.

Jana Krzyžánková

Dobry den,vleze se do porsche dvoumetrovy clovek?

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
ano.

Lucinka Lucinečka Hořavová

Dobrý den, chci se zeptat, když zvolím variantu Lamborgini a obdarovaný by chtěl spíše Ferrari, je možné jet s Ferrari i když voucher bude koupený na Lamborgini? A také bych se chtěla zeptat, to se jako bude jezdit po městě (Brno)?

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
změna vozu je možná stačí to nahlásit při rezervaci. Jízdy jsou v běžném provozu s využitím dálnice.

Eva Zahradníčková

To mě napadlo, to je jasné. šlo mi spíše o dalších 5 min nebo kdyby se obdarovaný rozhodl na místě, že by chtěl déle, zda by šlo připlatit na místě?

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
bohužel to není možné tak krátké trasy se nejezdí a jízdy se rezervuji dopředu na určité časy.

Eva Zahradníčková

Dobrý den, je možné dobu prodloužit a doplatit si?

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
pokud chcete jízdu delší stáčí si koupit další vouchery.

Ivana H

Dobrý den,

zajímalo by mě, zda jsou auta pouze dvou-místná (řidič+instruktor) a nebo je možné vzít i třetí osobu jako spolujezdce?

Dekuji I.H.

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
vozy jsou pouze dvoumístné.

Zdeňka piňosová

Chci se zeptat, kde se jezdí na místě, kde se to dá pořádně rozjet a vychutnat si jízdu na plný plyn? V Praze, Brně nebo Olomouci? Nechci jízdu v provozu.

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
jezdí se v běžném provozu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru