Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Módní dámský střih i barvení pro všechny délky vlasů v centru Prahy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Bára

Hezký den přeji,
chtěla bych balayage s tím, že mám dost odrostlý melír a vlasy dlouhé. Chci si je nechat ostříhat něco málo pod lopatky a použít techniku balayage. Mám si zvolit typ voucheru s barvou a dalších 1500,– budu doplácet za balayage nebo lepší se objednat bez voucheru na balayage? Zajímá mě jak to cenově vychází než se objednám. Děkuji za zpětnou odpověď

Salon krasy Sevilla

Dobrý den. Mužete koupit voučer na sřih a dostanete 30% slevu na balayage. Dekuji

Mar

Dobrý den,
mám dlouhé blond vlasy, doma barvené. Barva mi chytla nerovnoměrně. Poradíte si s tímto problémem? Děkuji za odpověď

Salon krasy Sevilla

Dobrý den,
Mužete koupit voučer na střih + barvení ale ještě budete muset doplatit za priliv. Hezký den

Salon Sevilla

Kristýna

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jakou variantu voucheru zvolit a jaký by byl přibližně doplatek při použití techniky balayage, vlasy po lopatky, jemnější. Děkuji

Salon krasy Sevilla

Dobrý den. Mužete koupit voučer na sřih a dostanete 30% slevu na balayage. Dekuji

Markéta

Dobrý den,

potřebovala bych se zeptat, jestli děláte barvení kompletně všech vlasů? Mám plavé (světle hnedé) vlasy a chtěla bych si je ještě nechat zastřihnout po ramena a nechat nabarvit na platinovou blond. V jednom kadeřnictví mi řekli, že by to museli nabarvit dvakrát, aby to mělo platinový efekt. Kolik bych asi doplácela, kdybych si koupila dámský střih + barva za 999,–? Nebo myslíte, že bych si tuto slevu měla koupit dvakrát?

Děkuji
 M

Salon krasy Sevilla

Dobrý den, neni to v cene voučeru protože je to dlouhé a složité barvení. Ano,řekli vám to správně, že potřebujeme nabarvit nekolikrát. Anebo mužete přijít na konzultace.
 Děkují

Jana S.

Dobrý den, bylo by možné místo barvy udělat ombre? bude tam nějaký příplatek? Děkuji, Jana

Salon krasy Sevilla

Dobrý den. Musíte koupit voučer na sřih a dostanete 30% slevu na ombre.
 Dekuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru