Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

2hodinová plavba jako dárek: úžasný výhled a oběd či večeře na palubě

4,7 / 5 Spol. Aquavia - loď Moravia Praha - Staré Město  (mapa) 1 734 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Netusilova

Dobrý den. Když je voucher možné využít od 1.4. pročpak máte napsáno že je to jako vánoční dárek? Chtěla bych to jako dárek k narozeninám pro přítele, ale s nadpisem vánoční dárek? Když to budu chtit jako dárkový poukaz bude tam stejny nadpis?

Spol. Aquavia - loď Moravia

Dobrý den, od 15.2. je v nabídce obdobná akce „Námořníci, hurá na Vltavu: vyhlídkové plavby od dubna do října i s rautem“.
Spíše tedy můžete využít tuto slevovou akci.

Děkuji Z.Fric, loď MORAVIA

Jitka Havlovicová

Dobrý den, je prosím tuto nabídku také využít pro skupinu 20–25 lidí? Platila by táto sleva pro každého ve skupině, nebo je možné si objednat skupinovou plavbu s obědem za akční cenu?
Předem děkuji za odpověď Jitka Havlovicová

Spol. Aquavia - loď Moravia

Dobrý den, prosím, zašlete poptávku rovnou na rezervace@lodmoravia.cz.

Děkuji Z.Fric
Loď MORAVIA

Lukáš

Dobrý den
Pro kolik lidí platí jeden voucher

Slevomat.cz

Dobrý den, jeden voucher je pro 1 osobu. Hezký den, Tereza.

Hanka

Jak je to prosím s detmi ve věku 4,10let?

Spol. Aquavia - loď Moravia

Dobrý den,
Dítě do 120 cm voucher mít nemusí.
Dítě od 120 cm do 150 cm voucher mít musí dětský.
Dítě nad 150 cm musí mít voucher dospělé osoby.
Děkuji
Postler loď Moravia

Naděžda Ročková

Dobrý den,
mohu se prosím Vás zeptat, koupila jsem dva vouchery, které chci dát společně jako dárek, zakoupila jsem i dárkové balení ale protože jsem myslela, že oba vouchery budou v jednom dárkovém balení, koupila jsem jen jedno. Až po nákupu mi došlo, že ten druhý v balení nebude. Dalo by se prosím dokoupit pro druhý voucher dárkové balení?
Děkuji mockrát za odpověď!

Spol. Aquavia - loď Moravia

Dobrý den,
S dárkovým balením voucherů se prosím obraťte přímo na slevomat, kde jste je zakoupila.
Děkuji
Postler loď Moravia

Eva

dobry den je mozne vzit sebou i dcerku ktere jsou 4? a potrebuje zvlast voucher?
dekuji Eva

Spol. Aquavia - loď Moravia

Dobrý den, děti do 120 cm výšky (předpokládám, že čtyřletá dcera se do tohoto limitu vejde) jsou zdarma. Poukaz nepotřebují.

Z.Fric
Loď MORAVIA

Markéta Čermáková

Dobrý den,je v této nabídce i dětská varianta? Pokud ne,od jakého věku musí děti platit jako dospělí? Děkuji

Spol. Aquavia - loď Moravia

Hezký den,
V této variantě dětská varianta není.Dítě do výšky 120cm nemusí mít voucher.
Děkuji
Postler loď Moravia

Aja

Dobrý den. Kdy je odjezd lodě? V kolik hodin

Spol. Aquavia - loď Moravia

Dobrý den, polední plavba je ve 12.00 a večerní v 18.00 a ve 20.00, denně, od dubna do října.
Rezervační kalendář bude funkční od ledna.

Z.Fric
Loď MORAVIA

Gabriela Přívětivá

Dobrý den, je možné zakoupit poukaz a zarezervovat konkrétní datum později( po 1.1.2018)? Děkuji

Spol. Aquavia - loď Moravia

Hezký den,
Důležité je, jakou má platnost, pokud je určen na adventní víkendy, tak bohužel je třeba uplatnit nyní.
Pokud máte poukaz, který má platnost od 1.4.2018 je možné od 1.1.2018 si vytvořit rezervaci.
Děkuji
Postler lpď MORAVIA

Lucie

Dobrý den,
kdy bude možné udělat rezervaci pro uplatnění voucheru Romantická plavba po Vltavě s obědem či večeří, kde je uvedena platnost od 1.4.2018?
Děkuji
 Lucie

Spol. Aquavia - loď Moravia

Dobrý den,
Tyto plavby budou možné rezervovat od 1.1.2018.
Děkuji
R.Postler loď Moravia

Aneta Feixová

Dobrý den,
Platí se předem? A převodem?

Spol. Aquavia - loď Moravia

Hezký den,
Způsob platby si domluvíte při koupi voucheru na slevomatu.
R.Postler Loď Moravia

ILona Křápová

Přeji hezký den,chtěla bych koupit k dospělému i dětský lístek, ale nejde mi to,žádný rámeček se šipkou v pravo nevidim ,mohly byste mi napsat telefon přímo na Slevomat,aby mi poradily. Děkuji Ilona

Spol. Aquavia - loď Moravia

222 745 354

kateřina šmídková

Dobrý den, žádnou dětskou variantu mi to zde nenabízí, jak tedy postupovat? děkuji

Spol. Aquavia - loď Moravia

V akci je vpravo nahoře, vedle hlavního obrázku, rámeček Varianta se šipkou vpravo na „rozbalení“ jednotlivých variant akce. Tam jsou uvedeny i dětské varianty.
Pokud Vám to z nějakého důvodu nejde, obraťte se přímo na Slevomat.

Z.Fric
Loď MORAVIA

Zdeňka Jílková

Dobrý den,

jak je to s dětmi. Mám koupit voucher take pro ně nebo se platí zvlášť až při nástupu?

Velmi děkuji a přeji hezký den,
 Zdeňka

Spol. Aquavia - loď Moravia

Dobrý den, při objednávce vyberete variantu „dětský poukaz“. Objednáte podle toho, kolik dospělých a kolik platících dětí.
Každá platící osoba má svůj poukaz.

Z.Fric
Loď MORAVIA

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru