Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Ochutnejte cibetkovou kávu – raritu na trhu: 100% Arabica Kopi Luwak

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petr Novák

Pěkná fotka spokojené cibetky. Škoda že v reálu většina z nich trpí v hrozných podmínkách stísněných klecí, kde tyto divoké šelmy zešílí, zběsile se přežírají kávou a po krátké době hynou. Hlavně že mají Evropani dobrý kafíčko. Netvrdím, že je to případ Vaší nabídky a přál bych si, aby tomu tak nebylo, nicméně cibetkovou kávu bych si z tohoto důvodu nikdy nekoupil. Jen pro úplnost dodávám, že v Indonésii mám známé, kteří tam trvale žijí a situaci na místě mají velice dobře zmapovanou.

Jana Grosmanová

Dobrý den,
prosím o informaci, zda je káva již mletá, máme kávovar na zrnkovou kávu, takže preferujeme nemletou kávu, mele za nás mlýnek.Děkuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den paní Jano,
kávu si sama vyberete jak Vám vyhovuje. Při objednávce si tedy zvolte kávu v zrnu.
 Darka

Hana

Dobry den,kdyz dneska objednam a zaplatim,budu mit kavu do vanoc doma?dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, u této objednávky byla garance doručení do Vánoc při přijetí platby nejpozději do 13.12.2017. Hezký den, Tereza.

Tomáš

Dobrý den, chci se zeptat zda-li má káva označení World Animal Protection, na obale takový nápis nikde nevidím ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, bohužel to vypadá, že káva toto označení nemá. Hezký den Tereza :)

Přéma Valeška

Výroba cibetkové kávy je opravdu většinou spojena s krutým týráním zvířat. Netvrdím, že je to případ této nabídky, nicméně osobně bych si cibetkovou kávu z těchto důvodů nikdy nekoupil.

Darka Company s.r.o.

Děkujeme za Váš příspěvek. Pokud jste v oblasti Indonésie byl, pak o tom asi mluvíte z vlastní zkušenosti. My co jsme tam byli, tak jsme viděli trochu něco jiného ale je o tom, kdo chce co vidět a slyšet.
Chuť této kávy je nazaměnitelná a jedinečná.
Přeji hezký den a méně nepravdivých informací.
Darka Company s.r.o.
Tomáš Pokorný

Hanka

Dobrý den,

bude ještě k dispozici varianta 50g-zrno?
Děkuji za odpověď

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
variantu 50g v zrnu je již opět možno objednávat.

Darka Company s.r.o.

Barbara

Dobrý den, také by mne zajímala otázka, kterou zde pokládala paní/slečna Nikola již před měsícem a je stále bez odpovědi…(velice zajímavé). Děkuji

Darka Company s.r.o.

Pokud se jedná o arabicu, kterou mi nabízíme pak je cena velmi nízká. Opravdu se o raritu a jde tedy o velmi kvalitní kávu. Je potřeba si uvědomit jakou kávu chcete o co tedy máte opravdu zájem. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a rozdíly v kvalitě kávy vám velmi rád vysvětlím. Samozřejmě bych Vás rád upozornil, že pomluvy jsou a mohou být brány jako trestné, to jen na vysvětlenou.
Darka Company s.r.o.
Pokorný Tomáš – jednatel

Michal

Dobrý den, proč máte kávu tak předraženou? Cibetkové kafe, se prodává běžně za polovinu vaší zlevněné ceny. Tak že akorát klamete spotřebitele!!!

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, Váš dotaz mne zarazil, proto jsem pátral po cenách jinde, samozřejmě také na stránkách partnera, který právě tady u nás (v této nabídce) kávu nabízí a cena v jejich obchodě je 790 Kč. Dále jsem pak našel jinde u konkurence balení po 100g – kde cena za 50g odpovídá 600,–. Nevím tedy, kde jste takovou informaci čerpal, ale nákup u nás vychází ať hledám, jak hledám stále nejvýhodněji. Slevomat garantuje nejlepší cenu na českém trhu a já opravdu výhodnější nabídku nenašel. S přáním hezkého zbytku dne, Tomáš.

Jaaa

DObrý den, když mam konvici se sitkem na caj, jake pouzit mleti? Espresso nebo na jemno? Dekuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
vyberte způsob mletí espresso.
Darka Company

Nikola

Dobrý den, má vaše káva označení: Certified Kopi Luwak Coffee? Tzn., že zaručuje, že cibetky nejsou chované v klecích, že káva není smíchaná s jiným druhem a že zrnka jsou ručně zpracovávána místními farmáři. Děkuji

Jan

Dobrý den, chapu to dobre ze
espresso = rozpustne
na jemno = turek ??? Děkuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, jestliže se ptáte na přípravu kávy, pak mletí na jemno je určeno na přípravu turecké kávy. Pakliže namelete kávu hruběji, pak se tato káva používá na přípravu espresso aby došlo k potřebné době přípravy dané kávy. Jedná se o plantážní praženou zrnkovou kávu, která je namleta podle druhu dané přípravy. Rozpustné kávy jsou něco jiného, kdy dochází k chemickým procesům a tuto kávu nevedeme.
Darka Company

Eva Gutlebetová Rytinová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda by nebylo možné ted zakoupit,zaplatit a domluvit se že by jste mi čerstvě upraženou kávu poslali až před Vánoci?Děkuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
ano můžete zakoupit a zaplatit kávu nyní a do poznámky uveďte, kdy si přejete aby vám byla káva doručena.
Kávu budete mít čerstvou, neboť dopražujeme kávu průběžně jak se expeduje.
Pěkný den
Darka Company

Verča

Dobrý den, manžel používá moka konvičku na přípravu kávy. Jaké zvolit mletí? Díky z odpověď

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, zvolte mletí mezi cukrem krupicí a hrubou moukou, toto namletí je určeno pro použití v moka konvičce.

Pěkný den
Darka Company

Veronika Mertlíková

Dobrý den!
Je případně možnost, že byste kávu namleli?
Předem děkuji za odpověď!
Na shledanou Veronika Mertlíková

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
samozřejmě Vám kávu pomeleme. Můžete nám napsat na e-mail info@darka-shop.cz nebo nás telefonicky kontaktovat +420 777 960 088.
Darka Company s.r.o.

Katka

Dobrý den, má vaše káva následující označení: Certified Kopi Luwak Coffee?
Děkuji :)

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
záleží jaký certifikát máte konkrétně na mysli? Samozřejmě se jedná o certifikovanou kávu a navíc čerstvě praženou, což poznáte při konzumaci.
Darka Company s.r.o.

Naďa

Dobrý den. Neněšla jsem informaci o tom, do kdy je voucher platný. Děkuji za info.

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, tato akce běží do 8.1.2018. Zboží odesíláme jakmile je zaplaceno na Slevomatu.
Přejeme hezký den.
Darka Company s.r.o.

Kateřina

Hezký den, měla bych dotaz ohledně trvanlivost, pokud bych kávu chtěla darovat k Vánocům, byl by to problém? A také bych se chtěla zeptat, zda mohu přidat k poštovnému i další produkty, které bych si vybrala na Vašem e-shopu a popřípadě, jak to mám udělat při objednávce. Moc děkuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
Káva je pražena každý týden 1–2 týdně dle potřeby a je tedy neustále čerstvá. Záruku udáváme 1 rok. Pokud budete chtít přiobjednat další zboží, pak můžete přímo objednat na našem e-shopu: darka-shop.cz
Napíšete do poznámky, že máte zakoupeno zboží na Slevomatu a mi Vám objednávku spojíme pod jedno poštovné. Můžete nás i telefonicky kontaktovat a objednávku učinit po telefonu, záleží co Vám bude více vyhovovat.
Kontaktovat nás můžete na tel.č. 777 960 088.
Přejeme hezký den
Darka Company

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru