Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pánské opasky s automatickou kovovou přezkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Barbara B.

Dobrý den,
bylo by možné u Modelu 1 – vyrýt na přezce do pravého dolního rohu monogram? Dalo by se na tom s Vámi domluvit nebo takové služby nenabízíte..
Děkuji moc za odpověď.

Take-it-shop.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, ovšem takové služby nenabízíme. Určitě ale existují specializované firmy, kde by byli schopni Váš požadavek splnit. Přejeme pěkný den.

Jurková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli při objednání dneska, dojde opasek do Vánoc? A vybrala jsem si model 4, tak jsem se chtěla zeptat, jestli přijde i v té krabičce, kterou máte k opasku na obrázku? Děkuji.

Take-it-shop.cz

Dobrý den, pokud objednáte dnes, zboží určitě dorazí do Vánoc. U opasku krabička není. Na žádné fotografii by krabička být neměla. Děkujeme za pochopení.

Misa

Dobry den,
kdyz objednam dnes, dorazi pasek do Vanoc?dekuji za odpoved

Take-it-shop.cz

Dobrý den, ano, pásek Vám při objednání dnes dorazí do Vánoc. Přejeme pěkný den.

Iveta

Dobrý den, je možné koupit pásek i v hnědé barvě?

Take-it-shop.cz

Dobrý den, pásky nabízíme pouze v černé barvě. Děkujeme za pochopení.

Daniela Štěpánková

Dobrý den, byla by možnost objednat s tématikou Ford a Audi?

Take-it-shop.cz

Dobrý den, bohužel takové typy opasků nenabízíme. Děkujeme za pochopení.

Zdeňka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou to pásky kožené? Jestli něco vydrží…moc děkuji za odpověď :)

Take-it-shop.cz

Dobrý den, pásky vydrží. Máme již tisíce spokojených zákazníků. Materiál je kombinací pravé a umělé kůže. Opasky jsou odolné, nedrolí se a nepraskají. Přejeme pěkný den.

Petra S.

Dobrý den, je možné si objednat tento pásek bez přezky? Měla bych zájem o 3 kusy. Děkuji za odpověď.

Take-it-shop.cz

Dobrý den, možné to je. Kontaktujte nás prosím emailem na obchod@take-it-shop.cz. Děkujeme a přejeme pěkný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru