Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Multifunkční svítilna se sadou 13 různých nástrojů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Iveta Šimková

Dobry den, zbozi bylo zaplaceno a ani po tydnu nedoruceno. Reklamovano emailem v obchode a ani po tydnu zadne oznameni alespon o tom zda se reklamace vyrizuje. Spatna komunikace. Pozaduji vraceni financni castky. Simkova

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, velice nás mrzí tato Vaše zkušenost. V tomto případě Vás poprosím, abyste kontaktovala naši zákaznickou podporu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz a vylíčila tam, co se stalo a nestalo. Hezký den Janča

Dárky pro vás

Dobrý den.
Podle jména žádnou reklamaci v mailu neevidujeme. Zašlete nám do mailu č. objednávky a zboží dohledáme.
Janusová

Lenka Braunová

Dobrý den,
je možné změnit dopravu na jiného přepravce? Česká pošta má momentálně obrovské problémy s doručováním. Zboží chci jako dárek k Vánocům a bojím se, že prostřednictvím ČP by nemuselo dorazit včas :(
Děkuji.

Dárky pro vás

Dobrý den.
Bohužel to možné není. Zasíláme pouze českou poštou. Zatím s poštou nemáme problém, většinou doručuje naše zboží do 2 prac. dnů. V případě zájmu vám po odeslání mohu zaslat podací číslo, podle kterého si zásilku budete sledovat. Veronika

Gabriela Najmanová

Dobrý den,
svítilna byla sice v krabičce ale jak jsem již psala do e-mailu info@darkyprovas.cz, na který jsem zatím neobdržela žádnou odpověď, dle mého názoru je zabalení svítilny do obyčejné igelitové obálky navíc bez upozornění, že je zboží křehké, se mi zdá velmi nedostatečné. Chtěla bych se tedy dozvědět, jestli mi zašlete svítilnu novou a jestli Vám mám vrátit, samozřejmě na vaše náklady, stávající rozbitou. Foto je přiložené v již zmíněném e-mailu info@darkyprovas.cz. Děkuji a přeji hezký den Gabriela

Dárky pro vás

Dobrý den. Jak jsme již psali, svítilna byla v krabičce zabalena v bublinkové folii. Reklamaci budeme řešit prostřednictvím mailu. Veronika

Gabriela Najmanová

Dobrý den,
dnes mi došel poštou balíček s multifunkční baterkou. Po otevření neporušené pouze igelitové obálky na mě vypadla otevřená krabička a v ní baterka rozbitá na nekolik kousků. :/ Psala jsem mil na info@darkyprovas.cz o výměnu zboží. Určitě by stálo se zamyslet na lepším balení zásilky, alespoň do bublinkové folie :(

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabrielo, moc nás mrzí Vaše negativní zkušenost a věříme, že se již nebude opakovat. Společnost Dárky pro vás Vám jistě pošle nové balení. Hezký den :-)

Dárky pro vás

Dobr den.
Svítilnu zasíláme v obálce, ale celá svítilna je v krabičce balena do bublinkové folie.
Veronika

Tomáš Nováček

Dobrý den, dá se svítilna oddělat od nářadí? Děkuji.

Dárky pro vás

Dobrý den. Svítilna se oddělit nedá. Veronika

Zuzka

Dobry vecer.lze koupit svitilnu a pak jeste neco priobjednat na vasich strankach,tak aby to bylo v jedne objednavce?dekuji

Dárky pro vás

Dobrý den. Pokud koupíte na Slevomatu svítilnu a dále budete jiné zboží na www.darkyporvas.cz, můžeme se domluvit na jednom poštovném. Jen nám prosím tuto informaci napište do poznámky při vyplňování objednávky na www.darkyprovas.cz Zašleme vám informační mail, kde bude poštovné upraveno. Veronika

Jana

Dobrý den, jak je svítilna velká? Děkuji

Dárky pro vás

Dobrý den.
Rozměry svítilny: 14,5 × 4,5 × 4­,5 cm.
Veronika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru