Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámský střih s foukanou, barvení nebo melírem pro všechny délky vlasů

4,3 / 5 AMI studio Praha - Žižkov  (mapa) 54 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tomáš Blahník

Dobrý den, chtěla bych zakoupit voucher pro dceru (13let) chtěla by poradit s novým účesem, a zkusit přeliv, Ten v nabídce není, pouze barva a melír. Bylo by možné místo barvy udělat přeliv? Děkuji Blahníková

AMI studio

Dobrý den! Samozřejmě, že se dá použít místo barvy přeliv (což většinou moc nedoporučuji barvit celou hlavu v takovém věku 😊).Děkuji!

Anna

Dobrý den
Mam malého syna, je možné, aby byl se mnou doprovod a v případě kojení bych ho mohla někde u vás nakrmit, kdybych už měla barvu na vlasech? Jak dlouho cca trvá střih a barva? Moc děkuji za odpověď na můj netradiční dotaz :-)

AMI studio

Dobrý den! Omlouvám se , musíte zařídit hlídání .Děkuji.

Anna

Ok, no stejně jsem se nedozvěděla, jak dlouho střih a barva trvá, tak budu hledat jinde. Já o koze, vy o voze :)
Pěkný den

Slevomat.cz

Krásný den, Anno. Na Vaši otázku je velmi těžké odpovědět, protože strávený čas se bude lišit dle různých okolností. Rozdílně trvá čas strávený nad barvením melírem, barvou, také záleží na typu a délce Vašich vlasů atp. :) Janča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru