Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jde se na film: lístky do multikina Premiere Cinemas, občerstvení i věrnostní karta

4,7 / 5 Premiere Cinemas Praha - Hostivař  (mapa) 251 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Míra

Dobrý večer, jsme rodina dva dospělí a tři děti 6, 4 a 3 roky. Jakou variantu mi doporučíte? Díky

Premiere Cinemas

Míro, rodina se počítá jeko 2 dospělí + 2 děti nebo 1 dospělý + 3 děti, balíček přesně pro vás tedy není v prodeji. Můžete si ovšem i tak koupit jeden rodinný balíček a jednu dětskou vstupenku přikoupit na místě.

Petra

Dobrý den,
do kolika let je dítě?
Děkuji.

Premiere Cinemas

Petro, ditě je do 15 let věku.

Petr

Dobrý den,
je dítě do 14,99,nebo 15,99?
Děkuji.

Petra Skořepová

Dobrý den,
v nabídce je uvedeno, že cena zahrnuje:
V CENĚ VARIANTY:
2× vstupenka pro dospělého na libovolný film 2D
2× točený nápoj 0,5 l
1× střední popcorn
1× Milky Way
věrnostní karta Premiere Movie Card
ale v odpovědi na příspěvek pana Tomáše Marného, je vyčíslen popcorn i milky way 2×, viz: Slevomat.cz
před 20 dny
Dobrý den, děkuji za Váš názor. V ceně voucheru jsou dvě vstupenky, 2× 0,5l nápoje, 2× popcorn a k tomu 2× Milky Way. Věřím, že tato nabídka je tedy oproti běžnému kinu v Praze výhodná. Zároveň je tato akce příležitost pro Vás, jak se do kina Premiere Cinemas podívat. Hezký den, Tereza.

Prosím, jak to tedy opravdu je? Zdá se mi toto jako klamání spotřebitele…
 Děkuji

Sandra Gunzlova

Dobrý den, nemohu nikde najít platbu bankovnim

Slevomat.cz

Dobrý den,

stačí si poukaz vložit do košíku a nabídne se Vám možnost platby 4 způsoby. Přeji hezký den, Domča :-)

Věra Bumbálková

Dobry den

jsem maminka jsem sama a mam holcicku tri roky.
Jde koupit 2 listky a jak to mam udelat? dekuji moc.

Hezky den

Premiere Cinemas

Věro, voucher úplně přesně pro vás a dceru bohužel nemáme. Pokud si ovšem pořídíte voucher pro dospělé, i tak dosáhnete zajimavé slevy.

Jana Kokošková

Dobrý den, lze využít rodinný voucher i na akci Pohádková neděle, prosím? Děkuji

Premiere Cinemas

Jano, ano to je možné.

Richard Kellner

Dobrý den., lze voucher uplatnit jen pro jednu osobu. Děkuji

Premiere Cinemas

Richarde, to bohužerl není možné, celý voucher je třeba použít najednou, na stejné představení.

Gabriella

Na varianty 2× student je mozne, aby syn sel sam nejdriv na film Amittyville a ten samy den na film To? Film To je v Atmosu, kolik by doplacel? Dekuji

Premiere Cinemas

Gabriello, není to bohužel možné, obě vstupenky musí být na stejné představení. Příplatek za Dolby Atmos je 30 Kč.

Gabriella

A vite, ze jsem rada, ze to nejde? Platila bych mu 400 Kc, pujde tedy na studentsky vstup 2× 139 kc a popcorn ozeli. Dost souhlasim s Tomas Marny a Jan Kolar. Je to drahy a sama omezeni. Abych vas citovala, tato akce je spise prilezitost, jak se k vam nepodivat:-)

Tomáš Marný

Dobrej pokus až budete mít kino v akci za 50,– tak se ozvěte tuhle drahotu si nacpěte vítekam…

Slevomat.cz

Dobrý den, děkuji za Váš názor. V ceně voucheru jsou dvě vstupenky, 2× 0,5l nápoje, 2× popcorn a k tomu 2× Milky Way. Věřím, že tato nabídka je tedy oproti běžnému kinu v Praze výhodná. Zároveň je tato akce příležitost pro Vás, jak se do kina Premiere Cinemas podívat. Hezký den, Tereza.

Kateřina

Dobrý den,
prosím o informaci, jestli se dá místo pořízení nové PMC karty uplatnit voucher i na prodloužení stávající karty, kterou již vlastním? Děkuji za odpověď.

Premiere Cinemas

Katěřino, prodloužit stávající kartu nelze. Můžete si ale aktivovat novou kartu a převést na ni body z té staré karty.

Michaela

Dobrý den,

lze rodinné vstupné využít i na 4 dospělé osoby bez dětí? Děkuji za bližší info.

Premiere Cinemas

Michaelo,
rodinný balíček je koncipován pro 2 dospělé + 2 děti nebo 1 dospělého + 3 děti.

Jan Kolář

Tak jako Jirka, co si kupuje vodu v obchodu bych to nebral, ale kde jsou ty casy (a neni to tak davno), co stal balicek Rodina 499 Kc a dnes ho nabizite za 679 Kc, to je trochu rapidni zdrazeni v tak kratkem casovem useku.

Jarka A

Řeknu vám to takhle: 2 vstupenky na mobil – 180, 1 voda z obchodu – 20, 1 nachos – 30. 1 milky way – 10. Celkem 240 Kč. Slevomat to má za 469 Kč aneb nechci slevu zadarmo… To jste se zase předvedli…

Dorota

Dobrý den. Mohu využít nabídku i když již kartu PC vlastním?

Premiere Cinemas

Doroto, můžete, ovšem cena za příslušný balíček je pevně stanovena.

Vendula Firýtová

Dobrý den, platí zlevněné vstupné ( student ) také pro seniory, nebo musí mít pro dospělé.
Děkuji.

Premiere Cinemas

Vendulo, studentský balíček pro seniory bohužel nelze uplatnit.

Míra

Když již věrnostní kartičku mám, co se s tím dá dělat, dá se to nějak kompenzovat?
Děkuji
 Míra

Premiere Cinemas

Míro, kompenzace bohužel není možná.

Víťa Štván

Dobrý den, nešla by udělat varianta student + dospělí? Díky.

Premiere Cinemas

Víťo, i při pořízení balíčku pro dospělé dosáhnete zajímavé slevy.

Ondra

Dobrý den,
v minulosti jsem měl problém s tím, že jsme museli jít rodina společně na jeden film a ne děti na pohádku a dospělí na normální film. Jak je tomu nyní??

 Děkuji

Premiere Cinemas

Ondro, rodinný voucher je třeba využít na jedno představení.

Jana

Dobrý den,
voucher lze uplatnit pouze v Premiere Cinemas v Praze Hostivaři? V jinych pobočkách kin Premiere Cinemas to není možné?

Premiere Cinemas

Jano, tam Slevomat nabízí podobné balíčky také.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru