Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dárkové balení bonbónů M&M's včetně hrnečku pro radost

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Daniele

Dobrý den, inzerujete datum expirace 30.6.2018, ale balení, které jsem obdržela, má datum minimální trvanlivosti 24.12.2017! To je tedy zase nějaký podvod?

Vsevyhodne.cz

Dobry den,minimalni trvanlivost 24.12.2017 je spravně,bohužel až po Vašem upozorněni jsme zjistili,že na Slevomatu bylo inzerované špatne datum.Kde se stala chyba a proč k tomu došlo musime zjistit,aby se to přiště neopakovalo. Samozřejmě se omlouváme,pokud nejste spokojena,vyrobek vratte a vratime Vam penize včetně nákladů na přepravu.Ještě jednou se omlouvame,v žadném připadě nešlo o umysl

Lenka Stehlíková

dobrý den, bude ještě tato nabídka?

Vsevyhodne.cz

Tato akce by se měla opakovat během cca 1–2 týdnů, momentálně čekáme na dodání dalších hrnečků ze zahraničí

Michaela Šenvický

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda budete ještě tuto nabídku znova opakovat? Bohužel jsem to propásla. Děkuji
Šenvicky Michaela

Vsevyhodne.cz

Pokud u nekterych hrničku došlo k vyprodani,pak by behem přištiho tydne mělo dojit k navyšeni nabizeneho množstvi,mala čast se navyši v pondeli,zbytek pak ve čtvrtek,jakmile nam dorazi dalši zboži

Romana

Dobrý den, pokud jsem objednala dnes a zaplatím v pondělí, nepropadne mi rezervace ? Děkuji .

Vsevyhodne.cz

Nemel by to byt problem

Lenka Stehlíková

dobrý den, do kdy je tato akce?

Vsevyhodne.cz

Akce je do 10.11.2017 nebo do vyprodani zasob

Zuzka Lenská

Dobrý den, hrnek je plastový? Děkuji.

Vsevyhodne.cz

Hrniček je keramicky

Barča Žďárková

Dobrý den, ráda bych si od vás vzala i jiný produkt, jak bych mohla sloučit poštovné? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Barčo. Omlouváme se za mystifikaci, za jedno poštovné není problém objednávat :-) Stačí v rámci jednoho košíku u nás provést objednávky a systém vás již sám navede na zaplacení jednoho poštovného. Pokud by cokoliv nefungovalo, pište nebo volejte, rádi pomůžeme : ) Hezké sladké zážitky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru