Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dva vstupy do oblíbené solné jeskyně Solanka

4,8 / 5 Solanka s.r.o. Teplice  (mapa) 52 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Anna Andrtová

Dobrý večer.Do Vaší Solné Jeskyně jezdím velmi ráda a byla jsem u Vás s celou rodinou a i s kamarádkami, všem se tam moc líbilo a také nám to pomohlo.Vy totiž máte nejlepší Solnou jeskyni v České republice, žádná jiná se té Vaší nevyrovnala, kterou já jsem navštívila. .Mojí vnučce Vaše jeskyně vyléčila epilepsii. Už jsem u Vás delší dobu nebyla, ale chystám se k Vám a jsem ráda že jste na stejném místě, které je v příjemném prostředí a se skvělým kolektivem zaměstnanců.Prosím chtěla jsem toto napsat do recenze, ale nějak jsem to nenašla, kam to napsat, jestli to můžete přidat k těm ostatním co Vám tam píší. Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli to je stejné jako to bylo pro důchodce levnější a pokud si koupím 10 pobytů zdali je to za 1000 Kč, jak to bývalo.Mějte se pěkně a přeji Vám hodně návštěvníků.S poz­dravem Anna Andrtová

Solanka s.r.o.

Dobrý den paní Andrtová, moc děkujeme za skvělou recenzi, ani nevíte, jak nás potěšila :)). Jsme moc rádi, že Vaší vnučce jeskyně tak pomohla. Podmínky jsou pořád stejné, přesně, jak píšete. Nevím, kdy jste naší jeskyni navštěvovali, ale od minulého roku jsme přestěhovaný na adrese Pražská 3226, Teplice. Ještě jednou veliké díky a přejeme Vám hezký den :))

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru