Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Třípatrová biomiska na klíčení a výběr 28 druhů semen, z toho 6 v bio kvalitě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Černíková

Dobrý den, vidím, že v nabídce nemáte osobní vyzvednutí – je i tak možné vyzvednout v Karviné? Již jsem od Vás právě v Karviné vyzvedávala. Předem děkuji za odpověď.

Levná semena

Dobrý den,
u této akce osobní odběr nemáme. Můžete mě kontaktovat telefonicky a domluvíme se.

Alice Nováková

Dobrý den, ráda bych si objednala misku a nějaká semena. Na každý pytlík semínek se tedy kupuje zvlášť voucher, chtěla jsem se zeptat, zda jde pak platba za všechny vouchery nějak sloučit a zaplatit celkovou sumu? chápu, že zboží pak přijde za jedno poštovné, ale jde mi o to abych neplatila kazdý voucher na jeden pytlíček semen zvlášť (tedy několik odchozích plateb). Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Alice, kliknete na koupit u jedné položky a zboží se Vám uloží do košíku, poté můžete najít nabídku znovu, znovu dáte koupit a zboží se Vám přidá k tomu předchozímu. Poté vše zaplatíte dohromady. Krásný den :-)

cieslar jan

Je možne objednat seminka bez misky

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, v nabídce máme více možností. Miska a semena se kupují zvlášť. Můžete si tedy vybrat z různých druhů semen a koupit si je samostatně. Krásný den a hodně úspěchů v pěstování :-)

Levná semena

Dobrý den,
ano samozřejmě.

Marcela Emrová

Dobrý den, ráda bych si objednala trojmisku i se všemi 22 pytlíčky semen, šlo by to? Kdy vlastně končí tato nabídka? Děkuji za odpověď, Emrová Marcela

Levná semena

Dobrý den,
ano můžete objednat misku i semena za jedno poštovné.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru