Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Buďte přírodě na dosah: ubytování v rodinném penzionu v srdci Šumavy

4,3 / 5 Penzion U Jezerního potoka Šumava (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jitka Šromová

Dobrý den,
narazila jsem na Vaši nabídku náhodou, pokud by tato nabídka byla ještě někdy na jaře, ráda bych ji využila, tak jestli by to pak bylo možné, poprosila bych aby jste mě dali vědět, moc děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, na našich stránkách se nabídky velmi často opakují, hlavně ty které jsou u zákazníků oblíbené. Můžete přímo sledovat nabídky tohoto podniku a mít jistotu, že Vás budeme kontaktovat, pokud přijde další varianta. S přáním hezkého zbytku dne, Tomáš

marcela koubová

Dobrý večer ,chtěla jsem se zeptat,jestli máte volné dva dvoulůžkové pokoje v období 17.11 – 19.11.děkuji za odpověd.Marcela Koubová

Penzion Valmi

Dobrý večer, tento termín je již obsazený.

Václav Hradský

Helena

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, zda-li nemáte 3 volná místa v datu 27.-29.10. pro 3 páry? Za případnou odpověď mockrát děkuji.

Penzion Valmi

Dobrý večer,

Bohužel. Tento termín je již plně obsazený.

Miksovska

Dobrý den,máte ještě volný pokoj pro dvě osoby v termínu 29.10.-31.10. nabízené v rámci balíčku 2 osoby,3 dny,2 n­oci? Děkuji za odpověď. S pozdravem j.m.

Penzion Valmi

Dobrý den, ano tento termín je volný.

Václav Hradský

Lenka Dušková

Dobrý den , je možno ubytování a domácím mazlíčkem/malé plemeno cca 3kg/?

Penzion Valmi

Dobrý den, možné to je v případě že si ho budete hlídat a mít stále na vodítku. Mám tady dospělého psa TOSA INU a nebylo by dobré kdyby se potkali. Nemám ho na volno. Jen jde o to aby jsme se nepotkali při venceni. Jinak není žádný problém.

Silva

Dobrý den, měla bych zájem o nabídku 2× plus tři děti v termínu 17. – 19. 11. Máte volné místa ve vybraném terminu?
 Děkuji

Barbora Klausová

Dobrý den,
měli bychom zájem o tuto nabídku v termínu od 6.10 – 8.10. Je tento termín ještě volný?
Děkuji moc za odpověď,
Barbora Klausová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru