Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

50minutová přístrojová lymfodrenáž v luxusním salonu v centru Prahy

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 45 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana B.

Dobrý den, ráda bych se zeptala , když nabízíte
v ceně varianty:

přístrojová lymfodrenáž jedné partie dle výběru
1× 50 minut
, tak by mě zajímalo jak je to myšleno ta jedna partie ( např. jedna noha?), nebo se myslí třeba celá procedura v lymfo kalhotách? Děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký den. Jana B.

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Jano, děkujeme za připomínku k akci na lymfodrenáž. Spojení „přístrojová lymfodrenáž jedné partie dle výběru“ je nepřesná. V akci je nabízena pouze kalhotová lymfodrenáž (obou nohou). Ošetřovanou partii si nevolíte. Lymfodrenáž, ačkoliv je pouze kalhotová, slouží k rozproudění lymfatické systému po celém těle. Již jsem požádali slevomat, aby tuto nepřesnost u akce upravil. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@towell.cz. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Farida Nováková

Dobry den, mam krecove zily, na jedne noze jiz operovane, a vubec to se nezlepsilo, kotniky jsou modrofialove,bo­lave. To mam uz mnoho let. Mohu li i s timto problemem absolvovat limfodrenaz? Je mi 55 let. Dekuji, hezky den.

The One Wellness club Praha

Dobrý den, paní Nováková, doporučujeme vhodnost lymfodrenáže prokonzultovat s vaším ošetřujícím lékařem. Pokud Vám lékař lymfodrenáže doporučí, je možné na ně docházet. V opačném případě bychom Vám ošetření určitě nedoporučovali podstupovat, aby se Vám stav křečových žil ještě více nezhoršil. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Elen S.

Dobrý den,
pokud budu chtít proceduru bez uvolnění horních lymfatických cest, za které je požadován příplatek 35 Kč, bude mít taková lymfodrenáž správný účinek?
Pokud je uvolnění lymfatických cest potřebné, proč není nabízeno jako součást procedury?
Děkuji předem za vysvětlení.

The One Wellness club Praha

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Při zakoupení celotělové lymfodrenáže máte uvolnění horních lymfatických uzlin již zahrnuto v ceně. Pokud si uvolnění lymfatických uzlin dokoupíte u kalhotové lymfodrenáže na místě, ošetření bude mít vyšší účinnost. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

AG

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je tato lymfodrenáž účinná i proti bolestem hlavy? Na týlu hlavy mám tvrdé boule, které občas masíruji, když mě bolí hlava. Tím sice bolest ještě zvětším, ale nakonec přijde uvolnění. Zajímalo by mě proto, zda by bolestem hlavy mohla tato masáž pomoci. Děkuji.

The One Wellness club Praha

Dobrý den, moc děkujeme za dotaz a zájem o naše služby. V tomto případě bychom určitě doporučili ruční masáže (zdravotní masáž), které uvolní zde vzniklá spazmata. Alespoň 4× 30 min masáže například 1–2× týdně. Poté určitě dojde k uvolnění a zmírnění bolestí hlavy. Masáže též zde nabízíme na slevomatu za akční ceny. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat na email info@towell.cz. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru