Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Doplňky s Mimoni do pokojů malých rošťáků: povlečení, deky, polštáře i osušky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marcela Vrbová

Dobrý den, jsem z Brandýsa nad Labem a chci se zeptat zda je možnost dnes objednat a popřípadě zítra si vyzvednout dve povlečení s mimonema. Netušila sem ze máme takhle super věci v našem městě a ještě tak blízko :((((

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , je nezbytné objednávku uhradit kartou. Stavit se můžete na výdejně v Brandýse kdykoliv od 9 do 18 hodin. Zásilku Vám připravíme na počkání.

Andrea Janíčková

Dobrý den objednala a zaplatila jsem u vas povlečení deku a ručník a bohužel jsem si všimla dodání az v lednu, chtěla jsem to jako vánoční dárek prijde to je tedy do vánoc nebo můžu objednavku zrušit.Děkuji Janíčková

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, garance doručení do Vánoc je u všech objednávek uhrazených do 13.12.

Lucie Zuzjaková

Dobrý den když odešlu platbu za povlečení 7.12. je šance doručení do Vánoc?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, garance doručení do Vánoc je u všech objednávek uhrazených do 13.12.

Matěj Štěpánek

Dobrý den, začátkem listopadu jsem si zakoupil fleecovou deku přes zásilkovnu, ale stále ji nemám. Na účtu Slevomatu mám stav zboží k vyzvednutí, ale zboží v zásilkovně není vůbec evidované. Podíváte se to? Díky

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , dovolujeme si Vás požádat o zaslání požadavku na prověření nedodané zásilky e mailem ( info@supersale.cz), uveďte prosím číslo Vaší objednávky. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Jana

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi povlečením za 349,– Kč a 499,– Kč kromě motivu? Děkuji.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , dražší varianty povlečení patří k nové kolekci (2017) a tyto motivy odpovídají nově zveřejněnému filmu. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dana

Dekuji za rychlou odpoved, i kdyz jste mi neodpověděli, proc jsou dodací lhůty i ceny u stejné dodací společnosti různé. Jeste jsem se chtela zeptat , zda muze na uložence vyzvednout zboží nekdo jiný nez adresát . Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, dodací lhůty u jednotlivých akcí se mohou lišit, pokud požadujete urgentní dodání zásilky, stačí napsat e mail( info@supersale.cz) a zboží bude expedováno do dvou pracovních dnů. Zboží nezasíláme přes Uloženku, ale přes Zásilkovnu, která zasílá sms zprávu s kódem pro vyzvednutí zboží. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dana

Dobry den chtela bych si objednat dvoje povleceni /každé z jiné vasi nabídky/. Jak provést objednávku,abych platila 1× poštovné.U Po­vleceni Spiderman je mj. uvedeno dodání službou Geis za 29 Kc /7 prác.dní/ a u Minions Geis za 68 Kc /dodání za 12 prac. dní/. Dekuji za odpoved

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano , nákup různých položek z jednotlivých akcí naší společnosti AARYAN TRADE s.r.o. je možné odeslat za jedno poštovné, vložte prosím všechny položky do jednoho nákupního košíku a poté uzavřete nákup, zboží bude odesláno za cenu jednoho poštovného. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Lukáš

Dobrý den,,
u povlečení máte rozměry různých velikostí, nebo jen ty ,, dospělácké ,, ? :)
Je možné si po zakoupení vyzvednout zboží v areálu AMZ? jsem ze ST. Boleslavi…
Děkuji …

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, povlečení s Mimoni jsou na velkou postel (90×70/140×200 cm) nikoliv do postýlky. Ano, osobní odběr v Brrandýse nad Labem je možný. Děkujeme Tým AARYAN TRADE

Alexandra Tučňák Horáčková

Dobrý den,
Jaké jsou rozmery osusky a deky? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
Fleecová deka Mimoni

Materiál: 100 % polyester
Rozměry: 125 × 150 cm
Gramáž: 260 g/m²
Osuška Mimoni

Složení: 100 % bavlna
Rozměr: 70 × 140 cm
Gramáž: 280 g/m2

Hanička Ondráčková

Dobrý den, doruceni mělo byt 6.10 a ja porad nemam povleceni doma. můžete to prověřit? Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , velice se omlouváme za prodlení. Vaše zásilka (obj.: 7056849458) byla včera expedována a bude doručena během dvou pracovních dnů. děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Petra Satková

skoda :-/ aj by som si postovne zaplatila … potrebovala jsem to mit nejpozdeji do 27.10 doma na oslavu tak teraz nevim ci spolehat ze opravdu akce na slevomatu bude do 14 dni a ci to stihnete aj dorucit..

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše zboží. Navrhujeme následující řešení, které Vám snad bude vyhovovat: vystavte objednávku s osobním odběrem na výdejně Praha 9 s nulovým poštovným a my Vám zásilku odešleme na naše náklady na Slovensko kurýrem GEIS. Odešlete prosím číslo Vaší objednávky e mailem (info@supersale.cz) a uveďte prosím adresu doručení včetně kontaktního telefonu. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Petra Satková

Dobrý den jak je to cenovo s poštou na slovensko ? a je možné pomocí zasilkovny ? děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, zboží z akcí na slevomat.cz bohužel na Slovensko nezasíláme. Vyčkejte prosím cca 2 týdny, až se stejná akce objeví na zlavomat.sk (ceny jsou shodné jako na slevomat.cz). Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Andrea

Dobrý deň, je možné objednať z dvoch účtov na slevomate a skombinovať poštovné? Pri jednom nákupe by sme zadali aj poštovné a pri druhom osobný odber s poznámkou, žeby ste to pridali k druhej objednávke? Ďakujem

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, sloučení objednávek a odeslání za jedno poštovné je možné. Je nezbytné, abyste nás informovala e mailem (info@supersale.cz) a uvedla čísla objednávek, které si přejete sloučit. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Soňa

Dobry den, jak je to prosim u osobniho predani na prodejne? Ze behem 15ti dn od zaplaceni objednavky je k vyzvednuti nebo az po uplynuti 15 dnu? Dekuji za odpoved.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, uhrazené objednávky jsou připraveny na výdejním místě během jednoho týdne (tedy do 5 pracovních dnů). O doručení na výdejnu Vás bude informovat společnost Slevomat. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Alena

Dobry den, toto povleceni nespada do kategorie Dům a zahrada ?? Chtela jsem uplatnit kredity z teto nabidky. Dekuji za odpoved .

Slevomat.cz

Dobrý den,
tato nabídka spadá do kategorie ložnice. Přeji hezký den, Domča :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru