Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Láska na první sousto v srdci Brna: Famózní sushi sety z designové restaurace

4,7 / 5 Umami Brno  (mapa) 1 118 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Štěpánka

Dobrý den,
jaký set je vhodný pro dvě osoby? Děkuji Štěpánka

Slevomat.cz

Dobrý den, Štěpánko, když si z rozbalovacího menu vyberete Vámi preferovaný set, uvidíte pod zeleným tlačítkem „Koupit“ podrobný seznam toho, kolik kousků sushi (včetně druhů) dostanete :) Vhodnost už pak ponechám na Vašem apetitu ;) Mějte se fajn, Lucka :)

Jana

Dobrý den, zajímalo by mě, který set je nejvhodnější pro děti? Děkuji .

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano,

sice nevím, jaké chuťové buňky mají Vaše děti a zda již sushi někdy ochutnaly, avšak za sebe bych doporučila set č. 7 nebo 11 především podle stravitelnosti kousků a vzhledu, který by v tomto případě neměl děti ničím odradit ;)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Veronika

Dobrý den, když zakoupím voucher. Je to jen pro jednoho nebo můžeme přijít ve dvou na jeden voucher? Děkuji za odpověď.

Umami

Dobrý den, ano určitě, můžete přijít i ve dvou a více lidech.

Veronika

Dobrý den, když si chci odnést set sebou potřebuji také rezervaci? Děkuji za odpověď

Umami

Dobrý den, ano, k vyzvednutí sushi bude potřeba udělat so rezervaci, děkujeme.

Štěpánka

Dobrý den, je možné voucher uplatnit i v neděli? Děkuji.

Umami

Dobry den, bohužel v neděli máme zavřeno.

Jiří

Dobrý den. Chci se zeptat,je tam u vas bezbariérový přístup? Děkuji s pozdravem Němec Jiří

Umami

Dobrý den, bezbariérový vstup bohužel nemáme, u vchodu je jeden schod. každopádně vám obsluha ráda pomůže. Mějte pěkný den.

Lucie Kolářová

Dobrý den narazila jsem na tuto nabídku na sushi. Líbilo by se mi to jako dárek, ale bohužel sushi vůbec nerozumím, chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi setem číslo 7 a 8? Děkuji za informaci :) Kolářová

Umami

Dobrý den,
Hlavním rozdílem mezi sety 7 a 8 je velikost rolek, složitost jejich přípravy a také jejich obsah. V levnějším setu 7 jsou malé rolky maki a několik větších kousků, plněné rybami(losos, tuňák a krevety) i zeleninou a ovocem. V setu 8 najdete velké kousky plněné hlavně rybami a z malé části avokádem, některé kousky jsou opečené a je tu více druhů ryb(losos, krevety, úhoř, krab). Snad jsem vám aspoň trochu pomohla :-). Mějte pěkný den.

jirina sumska

Dobry den,voucher lze pouzit na jednu osobu?Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, ano, voucher můžete uplatnit i na jednu osobu. Krásný den :-)

Honza

Lze objednat set s sebou nebo konzumace možná pouze v restauraci?

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo,

jídlo je možno případně odnést s sebou s příplatkem za box.

Přeji hezký den :) Monika, Slevomat.cz

Jana

Dobrý den,
voucher jde uplatnit pouze ve všední den nebo i v sobotu?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano :)
Voucher jde uplatnit ve všední dny od 15:00 a v sobotu celý den. Mějte se hezky!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru