Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Velkoformátové samolepky na zeď: 130 zbrusu nových motivů 2017

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Markéta

Dobry den,rada bych se zeptala, zda mate i strom na druhou stranu,tj.na pravou?

Dekuji.

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, motivů stromů je spousty, orintace je vždy, tak jak je vidět na jednotlivých fotografiích. Hezký den.

Markéta

Dobrý den, měla bych zájem o samolepku stromu, bylo by možné mít strom na druhou stranu, na pravou? Děkuji.

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, motivů stromů je spousty, orintace je vždy, tak jak je vidět na jednotlivých fotografiích. Hezký den.

Simona

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat, co se stane po odlepení ze sádrokartonové zdi. Nestrhne to i papírovou vrstvu sadrokartonu?

Děkuji za odpověď

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, to určitě nestrhne, nebojte, já mám doma sádrokarton také a není problém:) Hezký den.

Lenka Doubkova Slechtova

Dobrý den, bohužel nemohu na stránkách prodejce najít samolepu s Lego Batmanem, kterou na Slevomatu inzerujete. Můžete mi s tím pomoci?
Děkuji. Lenka

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, pokud není vidět na našem e-shopu, bude bohužel momentálně vyprodaná:-(

Anastasija Poljakova

Kde najdu vel?

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, je uvedena přímo na našem eshopu (web: dekorace-samolepy.cz) v detailu každé samolepky. Hezký den.

Andrea

dobrý den, když dám do košíku samolepku, a dám vložit další samolepku. mam to za cenu960,– jak ten voucher získám abych měla cenu levnější? děkuji Hrůzová

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, vouchery zakoupíte přímo na Slevomatu, (počet voucherů=počet samolepek a 1 je s poštovným) a poté provedete objednávku na našem eshopu a vouchery jen vložíte do poznámky, cenu upravíme my manuálně. Děkujeme:-)

Sarah

Hezký den, nebude mít ještě zrcadla? Děkuji za odpoved.

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, lze zakoupit standardní voucher na akci samolepky a ten můžete klidně využít i na zrcadlovou samolepku. Hezký den:)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru