Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodokmen zobrazující celkem 5 generací formou diagramu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Lenka

Dobrý den,
měla bych zájem o koupi voucheru na rodokmen, chci se zeptat zda by šel určit z matčiné strany když předkové žili na Slovensku. (tehdejší ČSSR). Byla bych Vám za to moc vděčná.

Rodoklan

Dobrý den, zpracování na Slovensku Vám dopředu zaručit nemůžeme, Slovenské matriky jsou online dostupné pouze částečně. Právě z toho důvodu u akce uvádíme vytvoření rodokmenu pouze v rámci naší republiky. Rádi se s Vámi však domluvíme i mimo akci, sice za běžnou cenu, avšak ve výši pouze dohledaných údajů.

Miroslava Bukvicová

Dobrý den,já sama jsem vypátrala rodokmen až k mojí prababičce,ale dál ne. Je možné to vypátrat od tohoto data narození mé prababičky,neb to před tím mám zjištěno. Děkuji M.Bukvicová

Miroslava Bukvicová

Již jsem dotaz poslala.Nyní jej jen potvrzuji.

Rodoklan

Dobrý den, určitě je možné začít od Vaší prababičky. První generací, po které budeme pátrat, budou její rodiče.

myladydewinter

Dobrý den, nefunguje ani jeden e-mail! Co s tím?

Rodoklan

Dobrý den, e-maily jsou funkční, je možné, že to je způsobené tím, jak se zalomí na konci řádku na webových stránkách Slevomat.cz, s tím my bohužel nic neuděláme. Zkuste adresu ručně opsat do e-mailu, mělo by to fungovat.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru