Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Akrobati i exotická zvířata míří do Prahy: Vstupenky na show Cirkusu Humberto

4,8 / 5 Cirkus Humberto Praha  (mapa) 1 155 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Miroslava Medvedova

Dobry den,
od akeho veku dietata je predstavenie vhodne
Dakujem
Medvedova

Hanna

Dobrý den, chci se zeptat Prosím, bude s galerie vidět něco 19 mesicne Dítě ? Děkuji

Anna Tesařová

Chci objednat 3 lístky pro děti a 1 pro dospělého na 17.11.2017 od 16:00 hodin. Jak to udělat? Systém mi nenabízí počet lístků.
Děkuji
Anna Tesařová

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, vyberete si daný lístek pro dítě a dáte koupit, následně vyberete počet kusů. Poté se tlačítkem zpět vrátíte na nabídku a zvolíte lístek pro dospělého a dáte koupit. V košíku poté uvidíte obě varianty jak děti tak dospělý a pokračujete dále podle instrukcí k platbě. Hezký den

Jana

Dobrý den, musím mít voucher vytištěný nebo stačí nadiktovat číslo voucheru nebo ukázat v mobilu? Děkuji.

Cirkus Humberto

Dobrý den, můžete mít buď vytištěný, nebo stačí ukázat na mobilu.

Jana Šilpochová

Dobrý den koná se představení 11.11. v 15 hod? Někde jsem zahlédla, že jsou předstvení pouze v hod. Děkuji.

Cirkus Humberto

Dobrý den, 11.11. se koná představení v 16:00 hod.

Renata Stová

Dobrý den, jak dlouho předem se stan pro návštěvníky otevírá?

Cirkus Humberto

Dobrý den, vždy hodinu předem.

Vlastislav Weiner

Je stan vyhřívaný nebo je v něm zima jak venku?

Cirkus Humberto

Dobrý večer, nebojte se, stan je vyhřívaný.

Lenka Kindlová

Dobrý den, taky mě zajímá,jak je vidět z galerie,dcera ma 6 let,ale nosi brýle na dálku, nechci vyhodit penize za nic a k tomu doprava do prahy 100km. Odpovi někdo?

Cirkus Humberto

Dobrý večer, z galérie je vidět krásně, jsou to pohodlné vyvýšené sedačky.

Marie Hrdličková

Dobrý den,
kdy obdržím voucher na včera /16.10./zaplacené vstupenky 1+2děti, celkem 607,00Kč na představení v pátek 20.10.2017 -CIRKUS Humberto
Hrdličková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hrdličková,

velice mě mrzí, že vámi zakoupené vouchery vám nedorazily do vaší emailové schránky správně.

Nemusíte se bát, vaši objednávku u nás máte v pořádku zaplacenou. Vaše vouchery jsem vám tedy na váš email poslala znovu. Poprosila bych vás, abyste se podívala ještě do složky Spam a Hromadné zprávy, tam se naše vouchery často schovávají. :)

Martin

Dobrý den, vstupenky platí pouze na galérii anebo i do lóže. Je z galérie dobře vidět? Ptám se, protože mladší dcera má 4 roky. Děkuji. Martin

Cirkus Humberto

Dobrý večer, ano vouchery platí pouze na galérii. Z galérie je také krásně vidět, jsou to vyvýšené sedačky.

Jana

Dobry den, mate ve vašem programu také slony? Jak je to s moznosti vraceni penez ci presunuti terminu kdyz je dite nemocne? Ptam se proto, ze nase dcera je velmi casto nemocna. Dekuji. Jana

Zuzana Kordačová

Co znamená vstupenka na galerii. Bude odtud dobře vidět 5ti leté dítě?

Cirkus Humberto

Galérie jsou vyvýšené sedačky, s který je krásně vidět, takže nemusíte mít strach.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru