Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celá pizza a nápoj dle výběru v pražském metru nebo na libereckém nádraží

4,3 / 5 Pizza Company (5 poboček) Praha  (mapa) 655 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jan D.

Lze v rámci nabídky objednat také Fantasia + ingredience ?

Martina Kadlecová

Dobrý den,
je možné si pizzu poskládat z vice druhů, jako například každý kousek jiny, nebo po dvou druzích? Děkuji.

Pizza Company

Dobry den, pizzu si mužete objednat pouze celou nebo pulenou

Viktor Tomášek

Dobrý den, Pizza Company, kde to samé, co na Slevomatu nabízíte za 129Kč, lze u ukénka na Muzeu pořídit za 99Kč!!! To mi připomíná výrok z knihy M. Šimka: Výlet do ZOO: NECHCI SLEVU ZADARMO! :-)

vavrinova vavrinova

Dobrý den, slevomat by měl pomáhat šetřit. Koupila jsem jako dárek 2 slevěnky. Velké překvapení bylo, že na metro Muzeum to co vy prodáváte za 129 Kč nabízejí za 99 Kč. Cítím se tak trochu podvedena. Je možné slevěnky vrátit (vlastně jednu, druhou děti využily) a dostat zpět peníze? Děkuji za odpověď.

Jaroslav

Dobry den, po ceste mam metro Cerny Most – da se uplatnit i tu ?

Slevomat.cz

Dobrý den, na metro Černý Most se pobočka bohužel nenachází. Hezký den, Tereza.

Eva

Zdravím, lze uplatnit poukaz i v metru Palmovka? Díky.

Pizza Company

Dobrý den, poukaz lze bohužel využít pouze na pobočkách Muzeum, Želivského, Radlická, Opatov, Liberec. Pobočka Palmovka je dočasně z důvodu rekonstrukce metra uzavřena.

Tomáš Bedi

Asi ne! Asi mi neodpoví nikdo :-(
Ještě jsem chtěl dopsat, že v těch Kobylisích, si lze na pizzu i sednout. Ne si jí vzít pouze u okénka s sebou.

A děkuji za odpověď Slevomate!

Lukáš

Tak odpoví někdo Tomáši Bedimu?!!

Tomáš Bedi

Ještě jeden dotaz.
Proč lze pizzu objednat, v jen uvedených pobočkách, proč není možné, objednat jí např.v Kobylisích u metra? Kde má tento podnik, také pobočku a my to tam máme nejblíže.
T Bedi

Pizza Company

Dobrý den, tato akce je zaměřena zatím pouze na naše pobočky Muzeum, Želivského, Radlická, Opatov, Liberec. V budoucnu možná tuto akci rozšíříme na všechny naše pobočky.

Tomáš Bedi

Ještě jsem se zapomněl zeptat, jestli lze objednávat z kompletní nabídky (základní + ostatní nabídka), nebo jen ze základní nabídky?

Děkuji T. Bedi

Pizza Company

Dobrý den, pizzu lze objednat jak ze základní nabídky tak i z ostatní nabídky.

Tomáš Bedi

Dobrý den, bylo by možné, objednat si místi jedné celé pizzy, dvě poloviny?
Například 1/2 Capricciosa a 1/2 Messicana. Šli bychom na ní s malým synem a každý preferujeme jinou a každý celou, namístě nesníme a než dojedeme domů, b ude studená a ohřívaná není dobrá.
Často si v tomto podniku pizzu kupujeme, ale vždy kousek a ze zkušenosti víme, že mají vždy na výběr z velkého množství druhů.
Za odpověď předem děkuje T. Bedi

Pizza Company

Dobrý den, ano je možné jsi objednat každou půlku pizzy jinou.

Pavel Ulman

Dobrý den. Platba byla provedena převodem z účtu. Jakým způsobem se dostanu k voucheru, konkrétně ke kódu, který musím předložit.
S pozdravem Pavel Ulman
tel. 731688371

Slevomat.cz

Dobrý den,
platba bankovním převodem trvá 2–3 pracovní dny.Po připsání peněz se voucher automaticky zašla na Vaší emailovou adresu a budete ho mít také aktivní na svém profilu v sekci MÉ NÁKUPY. Přeji krásný den, Domča :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru