Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vstup do Muzea Lega pro děti i dospělé: Hurá s rodinou do království kostiček

4,6 / 5 Museum of Bricks (3 pobočky) Špindlerův Mlýn  (mapa) 110 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Dominika

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat,do kdy je výstava v Liberci ,kdy končí ?
 Děkuji

Muzeum LEGA

Dobrý den,

pokud máte na mysli otevírací dobu, ta je od 9:00 do 19:00. Pokud Váš dotaz směřoval jiným směrem, pevně věříme, v co nejdelší setrvání.

Hezký zbytek dne,

Muzeum Lega

Králová

Dobrý den,
za jak dlouho mi přijde voucher po zaplacení?

Slevomat.cz

Dobrý den, po zaplacení se Vám zobrazí voucher během chvilky. Najdete jej také v sekci objednávek a v e-mailu.

Sarah Sarah

Přesně tak, souhlasim s paní Petrou, samotné mě to zmátlo, proto ten můj dotaz. V popisu máte psané v ceně varianty: vstupné pro dítě od 120 cm do 15 let …mé dceři je 3,5 roku, a má nějakých max. 110cm. :-)

Petra

Dobrý den, jsme dva dospělí a dvě děti (jedno dítě věk 3,5 a druhé 1 rok), chápu to tedy dobře, že si zakoupím celkem tři vouchery – dva pro dospělé, jeden pro starší dítě a mladší dítě to má zdarma? Je to docela zmateční … Děkuji :-)

Muzeum LEGA

Dobrý den,
varianta vstupného pro děti do 120 cm se tady na slevomatu vůbec neprodává, proto děti do 120 cm si musí koupit lístek na prodejně za běžnou cenu. Pokud je dítě mladší jak 3 roky, tak má vstup zdarma.
Děkuji
Muzeum lega

Sarah Sarah

Dobrý den,
pokud má dítě méně jak 120cm, má vstup zdarma? Chápu to dobře, že si zakoupim voucher jen pro dospělého? :-) Hezký den.

Muzeum LEGA

Dobrý den,
za dítě do 120 cm se platí pouze děti do 3 let to mají zdarma.
Děkuji
Muzeum kostek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru