Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou

4,8 / 5 Pro Svůj Úsměv (7 poboček) Olomouc  (mapa) 118 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lenka Bartošová

Dobrý den, měla bych zájem o kurz malování uhlem, pastelem jako dárek pro jedenáctiletou dceru(chodí do výtvarného kroužku od šesti let), jako doprovod by jela s manželem, který by také maloval. Jeli bychom do Prahy, jedno který termín například únor, březen, kdy bude volno. Je vaše nabídka aktuální? Píšu z hystorie, tyto stránky se mi na slevomatu už neobjevily. Děkuji za odpověď Bartošová

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, víkendový kurz kreslení je možno uplatnit až do 31. 5. 2018. Nabídka tedy je aktuální. Rezervace proveďte co nejdříve :-) hezký den

rody

Dobrý den,neumím vůbec kreslit:-( je tento kurz vhodný i pro mne?Naučím se to?Moc bych se to chtěl naučit.:-) Věk 50 :-(

Pro Svůj Úsměv

Hezký den, neumíte kreslit a chcete se naučit kreslit portrét? Tak to je kurz určený přímo pro Vás. :-) Většina účastníků na kurzu jsou začátečníci. Usměvavý den Ivana

Radka

Dobrý den, je možné doprovázet dceru na tento kurz, bez toho aniž bych musela kupovat voucher- kreslit?

Pro Svůj Úsměv

Hezký den, těší nás Váš zájem. Každý z účastníků kreslí. Na každou osobu je 1 voucher. Děkuji za dotaz a budeme se těšit. Ivana :-)

Pavlína

Dobrý den, chtěla bych kurz zakoupit jako dárek pro dceru, která bude mít 13 let bohužel až 12.4.2018. Můj dotaz zní, zda budete vypisovat nějaký termín v Brně po tomto datu? Poslední termín na Vašich webovkách nyní vidím 3–4.3.2018 Nebo zda se voucher vzathuje pouze na termíny, které máte momentálně na svých webových stránkách? Děkuji Pavlína

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, voucher je platný do 31.5.2018, u většiny nabídek je uvedeno, že je možné v případě jiných termínů po dohodě voucher prodloužit. Určitě doporučuji se informovat přímo u obchodníka na e-mailu: info@prosvujusmev.cz . Krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru