Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dřevěný polohovatelný stolek pod notebook na gauč i do postele

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Antonín Vinklar

Dobrý den, ale já Vás kontaktoval e-mailem a také jsem s Vámi telefonoval dnes kolem 8.45 jsem Vám také volal na telefonní číslo jenifer.cz. Vím že jsem psal, že chci vrátit peníze, ale můžeme se domluvit pokud opravdu bude výrobek ještě nějaký skladem a Vy jej budete mít, můžeme se domluvit na výměnu zboží. Ale opravdu to zboží musí být v pořádku. S pozdravem Antonín Vinklar

Jenifer.cz

Pěkný den,

zboží Vám rádi vyměníme za nový, nepoškozený kus. Děkujeme.

Antonín Vinklar

Dobrý den, dnes dopoledne toto zboží vracím a jsem s tím to zbožím naprosto zklamaný, co mi byla tato firma schopna zabalit a poslat, proto odstupuji od smlouvy a budu chtít po této firmě vrátit peníze za boží, které jim vracím. A zcela určitě to nebylo způsobeno přpravní službou, obaly byly nepoškozené, prostě to zabalili a počítali s tím, že zákazník, který si tento stolek koupí bude naprosto spokojený. Pokud budete chtít i Vy ve Slevomatu poslat fotografie tak Vám je mohu pro ukázku poslat též

Jenifer.cz

Dobrý deň, kontaktuje nás mailom prosím, nevieme aký je problém s daným výrobkom. Vašu požiadavku radi vyriešime. Ďakujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru