Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Hodina nebo dvě v oblacích: let horkovzdušným balónem ve dvou i ve skupince

4,8 / 5 GO balony Plav  (mapa) 99 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Beata Rotreklova

Dobrý den, odkud letate z Pálavy? Jsem z Brna a chci poukaz koupit jako dárek manželovi.Palavu má rád.Chci koupit poukaz Basic. Děkuji

Promo Air

Nové Mlýny nebo vinařství u Kapličky, dle směru větru. Diky

Jitka

Kdy budete dávat termíny na duben příštího roku?

Promo Air

Dobrý den. Březen 2018

Zuzka Nováková

Dobrý den, odkud se odlétá z Prahy?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Nováková,

přímo letět z Prahy není možné, odletová místa jsou v okolí Prahy – Benešov a Karlštejnsko. :)

Karel

Dobrý den, plánujete tuto akci zopakovat? Současná platnost voucheru mi nevyhovuje jako dárek k narozeninám koncem července. Případně, kdyby letěl třeba zrakově handicapovaný člověk, poskytujete nějaké jiné cenové podmínky?

Slevomat.cz

Dobrý den, akci s největší pravděpodobností opakovat chceme, ale bohužel Vám to nyní nemůžeme zcela zaručit. Ale budeme rádi, pokud budeme moci udělat radost vašim bližním.

Iva

Děti mohou také letět? Je tam nějaká sleva? Děkuji.

Promo Air

Dobrý den, děti mohou letět také, od 7–8 let nebo výšky 140 cm tak, aby viděly z koše. Slevu na děti poskytujeme u privátních letenech, např. letenka Quatro Family. Díky

Kinská

Odkud letate z Brna děkuji .

Promo Air

Dobrý den, Bystr přehrada, nebo Žabovřesky. Díky

JH

Dobrý den,
pokud si budu chtít doplatit rozdíl mezi economy a basic (mám economy, ale chci jiné odletové místo), platí se předem nebo až po uskutečnění letu (při odletu)?

Promo Air

Dobrý den, stačí přes rezervací termínu. Diky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru