Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Brašnářství Tlustý & spol.: kožené, ručně dělané peněženky, brašny a opasky

5,0 / 5 Brašnářství Tlustý a spol. Praha  (mapa) 463 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Petr

Stranky nefunguji…

Brašnářství Tlustý a spol.

stránky http://www.brasnarstvitlusty.cz normálně fungují, co Vám konkrétně nelze spustit?

Zdeňka Badyová

Pani Svetlane jste odpovedeli v jinem duchu. Pokud chci tedy dva panske pasky, musim si koupit dva vouchery?
Dekuji Zdenka

Brašnářství Tlustý a spol.

To je šotek, omlouváme se. Jeden kupón jeden výrobek. Nezáleží na modelu opasku.

Zdeňka Badyová

Dobrý den, chápu to tedy dobře, že jeden poukaz lze použít na libovolné množství peněženek a opasků? Děkuji Zdeňka

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den Zdeňko, nene, jeden slevový kupón – jeden výrobek.

Markéta

Dobrý den, vztahuje se sleva i na dámské peněženky? Po zádání kódu do objednávky zůstává cena stále stejná. Děkuji, Markéta

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, sleva se vztahuje i na dámské peněženky, u jedné peněženky bylo vypnuté použití slevových kupónů, omlouváme se, již napraveno.

Ráďa

Dobrý den,
loni jste měli úchvatné dámské peněženky se znamením zvěrokruhu s krystaly Swarovski. Bohužel jsem dlouho váhala a nestihla včas objednat a pak již nebyly v nabídce. Velice mě to mrzí, že jsem to prošvihla. Plánujete i letos něco takto zajímavého?

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, spojte se s námi prosím přes e-mail – mail@romantlusty.cz, rádi pro Vás dámskou peněženku se znamením zvěrokruhu a krystaly Swarovski vyrobíme.

Lucie

Dobrý den, omylem jsem se uklikla a místo slevy na pásek jsem vybrala slevu na peněženku.. bude to při objednávce vadit? DĚKUJI

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, na oba typy výrobků je stejná výše slevy 20%, takže by to v objednávce nemělo vadit.

Michaela

Dobrý den,
co znamená „dárkové balení“? Peněženku bez dárkového balení obdržím v té Vaší krásné krabičce nebo to je právě to dárkové balení?
Moc děkuji za odpověď.
Hezký den
 M.

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, výrobek balíme vždy do obrandované kartonové krabičky zabalený v ručně šitém pytlíčku. Dárkové balení nabízíme z důvodu měsíční dodací lhůty, tak abychom měli něco „hmatatelného“ pro obdarovaného dříve.

Jaroslav Hrebecek

Dobry den, je mozne slevu uplatnit i na „drobne vyrobky“ – konkretne se mi jedna o money clip. Dekuji moc

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, sleva se dá uplatnit i na „dobné výrobky“, takže i na money-clip :)

Eva Tihelková

Dobrý den, platí akce i na dámské opasky?děkuji Eva Tihelková

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, jistě – akce platí i na dámské opasky.

Pavla Jantačová

Dobrý den, s Vaší firmou a produkty jsme byli vždy velmi spokojeni. Letos bych tedy pro manžela chtěla dárek k Vánocům opět od vás. Budu kupovat dárkový poukaz, aby si manžel mohl vše do poslední drobnosti vybrat sám. Je možné zkombinovat dárkový poukaz s tím slevovým poukazem a použít ho po Vánocích u vás na prodejně? Díky.

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, dárkový poukaz lze zkombinovat se slevovým kupónem, ale zatím to nedokážeme řešti on-line. Osobně na prodejně není problém. Děkujeme za podporu a za věrnost, zdravíme!

Lucie

Dobry den,
vztahuje se akce i na vlastnorucni vyrobu opasku?
Dekuji
 Lucie

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, na workshop „vyrob si svůj vlastní opasek“ se slevový kupón nevztahuje.

Petra Š.

Dobrý den, teď jsem zakoupila voucher, ale na stránkách píše, že kód neexistuje nebo není správný. Jak dlouho se musí počkat, než bude kód aktivní?
 Děkuji

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, děkujeme za objednávku! Slevový kupón bude aktivní od zítra.

Světlana

Dobrý den, sleva platí na jeden kus? Děkuji za odpověď. Světlana

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, sleva se vztahuje i na více kusů

Jiřina

dobrý den, kde najdu ceny nabizených výrobků? Děkuji za zprávu.

Brašnářství Tlustý a spol.

Dobrý den, veškeré naše ručně dělané výrobky včetně cen naleznete na našich webových stránkách www.brasnarstvitlusty.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru