Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní víkend v Prokopském údolí se skvělým jídlem i možností wellness

4,6 / 5 Volcano Spa Hotel**** Praha (mapa) 12 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Robert

Dobrý den, rád bych se zeptal na dostupnost ubytování v termínu 14.12.2017–16.12.2017. Jednalo by se mi o variantu: 3 dny (2 noci), 2 osoby · Snídaně, wellness, aquapark, večeře a masaž.Dekuji

Volcano Spa Hotel****

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o služby hotelu Volcano Spa. V požadovaném termínu máme volný pouze poslední pokoj kategorie Deluxe, který je za příplatek 390 CZK/ osoba/ noc. V ceně pokoje je zahrnutý neomezený vstup do welness, sladké překvapení při příjezdu, na pokoji je k dispozici set na přípravu čaje a kávy a župan a pantofle.
Pokud budete mít o rezervaci zájem, neváhejte se na nás obrátit. Pro závazné potvrzení rezervace nám zašlete číslo zakoupeného voucheru. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Martina Zdichyncová, Front office

Lenka Kopejsková

Dobrý den,chtěla bych se vás zeptat na uplatnění voucheru,jehož platnost končí 30.11. Z důvodu nemoci v rodině jsem vás až do dneška nekontaktovala. Bylo by možné ještě voucher využít? V jakém termínu by jste měli volný pokoj.
Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Volcano Spa Hotel****

Dobrý den,
Nabízíme ještě možnost využítí voucheru tento víkend 10. – 12.11.2017
Další víkendy jsou již bohužel plně obsazeny nebo pak posední volné pokoje Deluxe s doplatkem 390,–/osoba/noc
V případě další potřeby nás prosím kontaktujte na recepce@volcanocomplex.cz, Děkujeme

František

Dobrý den, rád bych se zeptal na dostupnost ubytování v termínu 8.12.2017–10.12.2017.
Záměrem je odpočinek před vánočním shonem ve dvou.
Jednalo by se mi o variantu: 3 dny (2 noci), 2 osoby · Snídaně, wellness, aquapark, večeře a masáž
Poskytujete parkování? Děkuji

Volcano Spa Hotel****

Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem o služby hotelu Volcano Spa. V tomto termínu ještě mám volné pokoje. Pokud budete chtít udělat rezervaci, zašlete nám email s číslem zakoupeného voucheru na adresu: rezervace@volcanocomplex.cz.
Přejeme pěkný den, Volcano Front office

Petra Pekárková

Dobrý den, do kdy zde bude tato nabídka?

Slevomat.cz

Dobrý den, platnost nabídky ovlivňuje více faktoru a její konec není stanoven. Před koncem platnosti akce se u nabídky zobrazí odpočet. Krásný den

Rostislav Tietz

Dobrý den, měl bych na Vás dotaz. Jedeme s osmiletým synem do Nemocnice Motol na jednodenní vyšetření které bude 20.10. 2017 od 8:00. Takže potřebujeme přespat poblíž nemocnice z 19.10. na 20.10. Jedná se o jeden nocleh se snídaní pro mne, mou manželku a syna. Je tato varianta možná a kolik by stála. Předem děkuji za odpověď. Tietz

Volcano Spa Hotel****

Dobry den, dekujeme za Vas zajem o Volcano Spa Hotel, jednodenni pobyt bohuzel nemame v exkluzivni nabidce Slevomatu, ale v danem terminu mame jeste volne pokoje a je mozne vyuzit prime rezervace na recepci hotelu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru