Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Něco na zub: Chutné a zdravé balíčky sušeného ovoce od Pohody

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka

dobrý den, prodáváte i sušené ovoce nesířené?Děkuji za zprávu. S pozdravem Lenka

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Lenko,
ano, prodáváme. Všechno ovoce sušené mrazem, například. Pokud máte dotaz k některému konkrétnimu ovoci, dejte vědět, ke kterému.
Hezký den, Radka

Hana Roubíková

Dobrý den, chtěla jsem se přihlásit, ale nemohu najít kolonku na změnu hesla. Proto jsem si nemohla nechat odečíst kredity. Šlo by to ještě i když jsem už poslala platbu? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, je mi to líto, ale kredity do zaplacené objednávky zpětně zahrnout nejde. :( Hezký den, Tereza.

Jitka Ferdova

Dobry den,chtela bych se zeptat jestli zasilate obrazovy katalog podle ktereho bysme si s kolegynemi v praci mohly vybrat.dekuji Jitka

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, veškeré produkty pohodlně najdete na stránkách Slevomatu, takže se stačí jen rozhodnout ;) Hezký den, Klára

volný miroslav

Dobrý den.Jsou švestky a merunky vhodné pro diabetiky? děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslave, ovoce a zelenina jsou pro lidské tělo zdravé a přínosné, a to platí i u diabetiků. Nicméně by člověk postižený touto nemocí neměl konzumovat příliš velké množství, protože ovoce obsahuje fruktózu. V přiměřeném množství tedy nevidím důvod, proč by meruňky a švestky nebyly vhodné. Nejsem ale odborník a ani touto nemocí netrpím. Co může člověk s cukrovkou jíst, ví nejlépe on sám. Přeji hezký den :-)

Jonas Kró

Dobrý den,
se zvířátky dodáváte pouze vypeckované datle nebo i ostatní druhy ovoce? Právě jsem zjistil, že mi žena upekla buchtu s malými zlatými broučky. Jaké bylo moje překvapení, když jsem je po prozkoumání objevil právě v datlích… :-/

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
velmi nás to mrzí. Prosím zašlete nám číslo objednávky a císlo šarže( vedle čárového kodu), abychom mohli datle reklamovat.
Pošleme Vám na naše náklady nový balíček úplně čerstvých datlí.
Hezký den, Radka

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
velmi nás to mrzí. Prosím zašlete nám číslo objednávky a císlo šarže( vedle čárového kodu), abychom mohli datle reklamovat.
Pošleme Vám na naše náklady nový balíček úplně čerstvých datlí.
Hezký den, Radka

Šárka Janušová

Dobrý den, na stránkách u akce máte napsáno, že garance doručení do Vánoc při přijetí platby do 13.12. – u objednávky se mi však orientační datum doručení zobrazilo jako 27.12. Budu mít objednávku opravdu do Vánoc?
Děkuji Janušová

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Šárko,
do Vánoc to stihneme.
Hezký den, Radka

Alena Sedlakova

Dobrý den,měla bych zájem si zakoupit zázvor kostky,ale po zvětšeni jsem zjistila,že je datum trvanlicosti 26.1.2017 je možné,že prodáváte prošle zboži?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Aleno,
foto je jen ilustrační. Naše zboží je vždy čerstvé. Balí se přímo na každou objednávku zvlášť.
Hezký den, Radka

Petr Krpa

Dobrý den, neplánujete náhodou do akce i kokos plátky? Stále je s manželkou vyhlížíme, kdyby náhodou :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, ráda bych Vám poradila, ale bohužel o budoucích nabídkách nemám informace :( Přesto Vám ale mohu poradit – na stránce s nabídkou máte vlevo nahoře název poskytovatele (v tomto případě Velkoobchod Pohoda). Když si na to kliknete, otevře se Vám další stránka, na které si vpravo nahoře můžete nastavit upozorňování na nabídky od tohoto poskytovatele, abyste jí případně s manželkou neprošvihli, pokud bude :)) Mějte se fajn, Lucka :)

Anna

Dobrý den,máte 1011 poboček je z nich jedna v Havířově? Anna

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno. V Havířově je též Zásilkovna. Zásilkovnu budete volit v druhém kroku u nákupu.

Lucie

Dobrý den, jsou meruňky, zahradní směs a florida směs doslazované? Děkuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Lucie,
ano, ovoce ve směsích je doslazované.
Nedoslazované je ovoce sušené mrazem.
Hezký den, Radka

Jana Bermanová

Dobrý den,
vracet nebudu, ale stejně by mě zajímalo, zda směs pochází z České republiky, jak je deklarováno, nebo putuje z dalekého Thajska a Turecka.
 Děkuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Jano,
na etiketě je země původu uvedena správně.
Hezký den, Radka

Jana Bermanová

Dobrý den,
objednala jsem Zahradní směs, země původu česká republika a na obalu je Turecko? Jak to tedy je?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Jano,
děkujeme za upozornění, sjednáme nápravu. Pokud byste chtěla zboží vrátit, kontaktujte nás na čísle 778078660.
Hezký den, Radka

Jitka

Dobrý večer,
nemáte brusinky, papáju a švestky bez konzervantu E 220?
Děkuji za odpověď
 Jitka

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Jitko,
bez konzervantů je ovoce sušené mrazem.
Hezký den, Radka

Marie Vlasáková

prosim mate take kokos platky nebo smes .Marie

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Marie,
zatím v nabídce Slevomatu není, uděláme vše pro to, aby byl zařazen.
Hezký den, Radka

Michaela Šourková

Dobrý den, jsou švestky, datle, fíky a brusinky doslazované? případně jaké je % cukru, děkuji.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Michaelo,
švestky a brusinky jsou doslazované, datle a fíky ne.
Nedoslazované je ovoce sušené mrazem.
Hezký den, Radka

Veronika

Dobrý den,
švestky jsou s peckou nebo bez?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Veroniko,
švestky jsou bez pecek.
Hezký den, Radka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru