Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sbohem, černé tečky: Černá pleťová maska PILATEN v praktické tubě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

PILATEN

Dobrý den, varuji všechny před tímto padělkem. Prodejce prodává tento produkt nelegálně na vaše nebezpečí. Prodejce bude trestně stíhán.

Slevyland.cz

Koukáme, že konkurence již neví, jak nás poškodit. Nejdřív po nás chtějí dokumenty, které oni nevlastní, emailovou adresu nám nezašlou, abychom mohli odpovědět a nakonec vyhrožují.
Prosíme zákazníka PILATEN o kontakt na email. Děkujeme

Míša Zůbková

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, kdy bude objednávka vyřízena, jestli že je u ní napsáno „datum doručení 30.11.“ a doposud není uložena na zásilkovně.
Díky za odpověď

Slevyland.cz

Dobrý večer, chtěli jsme o víkendu informovat naše zákazníky, že náš zahraniční dodavatel měl problémy s dopravou a tudíž vzniklo při dalším naskladnění zpoždění.
Moc se tímto omlouváme všem, zboží se bude příští týden expedovat. Děkujeme za pochopení.
P.S. jako kompenzaci obdrží každý zákazník malý dárek

mozaika

Dobrý den,

Píšete, že produkt je originál, bohužel při mém vyhledávání vašeho ean kódu mi to našlo, že je to laciná kopie z Aliex,Ebay – můžete nám hodit certifikáty a výpis z CPNP:

Slevyland.cz

Pošlete nám prosím mail, jinak v CPNP nás najdete (pokud toto znáte, jistě tam máte přístup). Rozhodně se nejedná o zboží z Ebay, Ali a pod.
Jinak nám není známo, že by případné kopie měly vlastní EAN.

Kateřina Babická

Dobrý den. Zajímalo by mě na kolik použití cca toto balení vystačí??
Díky za odpoveď

Slevyland.cz

Záleží na velikosti dávky (někdo si ošetřuje pouze T-zónu, někdo celý obličej), průměrně tedy 10–20 použití.

Marková

Dobrý den, jedná se o originální masku Pilaten, nebo o jiného výrobce např. Xiuzilm apod? Děkuji za odpověď, mám zájem konkrétně o výrobce Pilaten.

Slevyland.cz

Dobrý den, jedná se o originál PILATEN.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru