Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské softshellové bundy od skandinávské značky Kjelvik – do města i na túru

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zdenka C.

Dobrý den, chci koupit dceři oranžovou bundu. Normálně má velikost 42 – 44. Jakou velikost bundy mám objednat, aby mohla pod bundou nosit svetr? Děkuji za brzkou odpověď. Zdenka C.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zdenko,

bohužel nedokážeme posoudit jaký svetr myslíte, toto musíte posoudit sama. Můžeme Vám bundu přeměřit. Bohužel velikost 44 již nemáme skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Martina K

Dobrý den. Mám zájem o oranžovou bundu/kabátek. Když budu pod ním mít teplé oblečení, můžu jej nosit i v zimě?
Když je totiž nepromokavý, zajímá mě zda profoukne… A když mi náhodou bude malý nebo velký, mohu vyměnit? Děkuji moc.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Martino,

jedná se o softshellovou bundu, tudíž tato bunda opravdu neprofoukne. Bundu určitě můžete vyměnit, stačí jí zaslat na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s kopií faktury, kam připište Váš požadavek na výměnu.

Přeji Vám hezký den. Petra

Marie Matýsková

Dámská softshellová bunda Kjelvik Aileen – Oranžová – mám přes prsa 120 cm – máte tuto velikost, ostatní míry v pohodě. prosím, děkuji Marie

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Marie,

těmto rozměrům by odpovídala velikost 48. Kontaktujte nás prosím na emailu: objednavky@k-sporting.cz

Přeji Vám hezký den. Petra

rennfri

dobrý den, zajímalo by mě zda bunda aileen tedy jednovrstvá? na jaké je určena období?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
bunda je vhodná na jaro a podzim, nemá podšívku.
S přáním hezkého dne. Jana

Nikola Prášková

Dobrý den,
také mě, prosím, zajímá obvod přes prsa – cca 100 cm, jakou velikost zvolit?
Děkuji. Nikola

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
u velikosti 42 je obvod hrudníku 102 cm.
S přáním hezkého dne. Jana

Martina

Dobrý den, zajímá mě obvod přes prsa. Mám cca 116 cm. Jakou velikost mám zvolit?
Děkuji za informaci

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Martino,

doporučovala bych velikost 44, popř. velikost 46.

Přeji Vám hezký den. Petra

Romča

Dobrý den, softshellové bundy běžně používám, ale pod velikostí M. Znamená to že velikost 38 je jako M? Nerada se měřím podle tabulek nemám s tím dobré zkušenosti. Děkuji Romča

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Romčo,

ano, velikost 38 odpovídá velikosti M. Podle tabulky se můžete řídit, bundy jsme všechny přeměřovali a na základě těchto údajů vytvořili tabulku :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru