Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Eliminace nadbytečné kůže na horních či dolních očních víčkách

4,7 / 5 Medicalcentrum Jamarti Praha Praha - Krč  (mapa) 67 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Šárka

Dobrý den,mohu se zeptat. Jak dlouho se víčka po zákroku hojí? Děkuji

Jamarti Praha

dobrý den , 2–3dni bývají otoky , stroupky trvají většinou tyden , děkují , jamarti

Lucie

Dobry den, bylo by mozne platnost voucheru po individualni domluve prodlouzit napr. unor 2018? Dekuji za odpoved

Novakova

Hezky den ,na konzultaci k lekaři me objednate nebo si musim zavolat? Ale nevim na jakem čísle bych se měla objednat .Dekuji

Jamarti Praha

dobrý den , mate to napsaní na voucher
PODMÍNKY UPLATNĚNÍ:
Rezervace: Termín si rezervujte na tel. 777 299 699.
 děkují

Ivana

Dobry den, provadite zakrok take v patek odpoledne? Dekuji

Jamarti Praha

dobrý den, ano provádíme

Novaková

Hezky den,rada bych uplatnila u Vas voucher,ale nevim zda mohu na zakrok,když mám bile tukove boule.dekuji
Novakova

Jamarti Praha

dobrý den , je třeba aby vas viděl pan doktor , děkují
jamarti

Hanka

Dobrý den,
anestetický krém je zahrnut v ceně voucheru ?
Děkuji za odpověď

Jamarti Praha

dobrý den, ano je zahrnutí . děkují
jamarti

Dara .

dobrý den, mohli byste mi prosím odpovědět? Dotaz viz. níže před 5-ti dny.

Jamarti Praha

dobrý den , pro informace o zakrku a zpusob zkracení kůže na víčkach najdete na naše stranky , vykon provádí lékář .
děkují jamarti

Jitka Krumphanzlová

Dobrý den, ráda bych se zeptala. zda cena 1 voucheru je na obě horní víčka nebo je to na vouchery dva.

Jamarti Praha

dobrý den, cena je za obě víčka
děkují , Jamarti

Pavla

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda by nebylo vhodné nejprve absolvovat osobní konzultaci s lékařem, který by mě poté ujistil, než zakoupím voucher, že tato metoda je pro mě vhodná?
 Děkuji

Jamarti Praha

dobrý den , většinou konzultace není třeba ,pokud na to trvate tak se nám ozvete .
děkují jamarti

Iveta Hrubešová

Dobrý den,nevadí v době zákroku umělé řasy,aplikace řasa na řasu?

Jamarti Praha

dobrý den, řasy nam nevadí během zakroku . děkují jamarti

Dara .

dobrý den, nerozumím tomu zákroku – to odstranění kůže je to je formou laseru a kam se ta kůže ztratí?
Zákrok provádí český lékař s titulem?

Ing. Hana Blažinová

Chtěla bych se zeptat, jak dlouho tento zákrok vydrží, nebo zda je nutné ho do budoucna opakovat. Děkuji

Jamarti Praha

dobrý den , vyseldkl vydrží 3–5 let , pokud je třeba opakovat to vám řekne pan doktor po vykonu , většinou není třeba opakovat , ale je to individuální
Děkují , jamarti

Marcela Ouhrabková

Zdravím vás pane doktore,byla jsem u vás na redukci očních víček před 2roky, oči jsou stále dobré,jen mě vadí vrásky nad horním rtem,nešlo by na tento Woucher absolvovat místo očí nosoretní vrásky?

Jamarti Praha

dobrý den Paní ouhrabkovou , , týto akce jenom pro oční víčka , pokud potřebujete jiný oblasti zavolejte nam
. děkují jamarti

Kája

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdo zákrok provádí (nově v Praze) a jaké má provádějící zkušenosti s tímto přístrojem ? Tato metoda může být velmi účinná pouze pokud je kvalitně a dostatečně zkušeně provedena, proto mě zajímá odbornost vašeho personálu.
Děkuji předem za odpověď.

Jamarti Praha

dobrý den , již to provadí pan doktor ve třech klinikach ,provedel mnoho víček, zkůšenosti se nebojte , vše proběhne profesionálně
pan doktor je hodně zkušený této metodou .
děkují
jamarti

Tatiana

Dobry den,
Mamince je 72, ucinna ta metoda v tomto veku? Da se udelat najednou horni a dolini vicka? Dekuji.

Jamarti Praha

dobrý den , metoda není věkovivě není limitovaná , pokud jste ze prahy radši na 2 navštěvy . děkují vice informace po telefonu radi vsechno vysvětlíme , jamarti

Dagmar

Dobrý den, pokud si budu chtít udělat horní i dolní víčka – lze najednou? A budu potřebovat 2 vouchery? Před 10 lety jsem byla na klasické plastické operaci víček, je s ní Vaše metoda co do účinnosti srovnatelná? Je mi 55 let. Děkuji za odpověď.

Jamarti Praha

dobrý den , najednou i to lze horní jak horní tak dolní , ale pokud jste ze prahy dopuručujeme na 2× , je to dost učinný . jamarti

Borova

Dobrý den. Ráda bych si tato víčka objednala, ale mám dotaz, je to opravdu za ty peníze účinné? A jak se k Vám dostanu od metra. Je to daleko??Borova

Jamarti Praha

dobrý den , učinne urcitě dost , poliklinika vedle zastavky metra budejovicka .

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru