Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámský softshellový kabát Alpine Pro: výborná ochrana před větrem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

MM

Dobrý den, bude prosím přidávat k prodeji kabát ve vel. M nebo L? Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den MM,

bohužel tato velikost již nebude skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Veronika

Dobrý den,
mám 180cm/58kg. Nosím většinou velikost S. Jakou byste mi doporučili. Připadne prosím o délku kabátu a délku od ramen ke stahovací snurce v pase. Dekuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Verčo,

doporučovala bych spíše velikost S. Zasílám rozměry: délka zipu – 89 cm, šířka přes prsa – 48, šířka v pase – 43 cm, rukáv od ram.švu – 64,5 cm, délka ramen ke stahovací šňůrce – 40 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana

Dobrý den, jaký je rozdíl ve velikosti L a XL v délce kabátu a obvodu přes prsa a boků? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani. Můžete mrknout na tabulku velikostí, která je níže v nabdíce uvedená. A rovnou se poradit s metrem :-)

Helena

Dobrý den,
kabát je vhodný i na zimu?
Děkuji za odpověď. Helena

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Helčo,

tento kabát bych do mrazivé zimy moc nedoporučovala :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Pavla

Dobrý den, je možnost kabát vyzkoušet na prodejně v Lounech během zítřka? Děkuji za odpověď.
S pozdravem Pavla

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Pavlo,

kabáty máme na prodejně v Lounech a to na prodejně Matystore, Pražská 111, Louny, kde si kabát můžete určitě vyzkoušet.

Přeji Vám hezký den. Petra

Iva Rosenbaumova

Dobrý den,
chtěla jsem zadat osobní odběr ve Slaném a v nabídce jsem to nikde nenašla. Můžete mi poradit kde to najdu, děkuji moc.
S pozdravem Iva

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Ivo,

pokud si přejete osobní odběr na některé z našich prodejen, ozvěte se nám na emailu: objednavky@k-sporting.cz nebo na tel.čísle: 777300731.

Přeji Vám hezký den. Petra

Daniela Pekařová

Dobrý den, a mohu ještě poprosit vel. XL? Děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
rozměry u velikosti XL – délka zipu 94 cm, obvod hrudníku 112 cm, délka rukávu od ramenní švu 66 cm.
S přáním hezkého dne. Jana

Kateřina Charousová

Dobrý den, je možné si zboží vyzvednout osobně v prodejně K-sporting v Lounech? Přijde mi zbytečné platit za dobírku, když si zásilku mohu vyzvednout osobně. děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
ano je to možné, jako způsob dopravy zadáte osobní odběr a vyberete místo k vyzvednutí – prodejna v Lounech, nebo ve Slaném.
S přáním hezkého dne. Jana

Markéta

Dobrý den, prosím o rozměry kabátku, zejména šířku ramen a pas, ve velikosti M a L. Mám širší ramena (180 cm výška postavy) a občas si musím kupovat vel. L, ačkoliv odpovídám vel. M. Děkuji pěkně. Markéta

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
rozměry u velikosti M jsou: obvod ramen měřeno od ramenního švu k ramennímu švu- 82 cm, obvod pasu – 90 cm. Velikost L: obvod ramen 84 cm, obvod pasu 96 cm.
S pozdravem Jana

Jitka

Dobrý den, prosím o všechny rozměry pro velikost XXL (včetně délky kabátu a délky rukávů)? Moc děkuji, J.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
rozměry jsou: délka zipu 94 cm, délka rukávu – měřeno od ramenního švu 67 cm, obvod měřeno od podpaží do podpaží 116 cm, obvod přes boky 124 cm.
S přáním hezkého dne. Jana

Simona

Prosím o všechny tři rozměry největší velikosti (prsa, pas, boky), děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
rozměry u velikosti XXXL jsou: obvod přes prsa je 124 cm, obvod pasu je 116 cm, obvod přes boky je 130 cm.
S přáním hezkého dne. Jana

Pavla

Dobry den,z fota neni zřetelná barva,je hnedy nebo šedivý?A dále bych se zeptala,zda je vyteplen jako dalsi model alpine pro kabat s kozesinovou kapucou,ktery mate v nabidce.Moc dě­kuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den, kabát je tmavě šedý s hnědým zipem. Tento kabát není zateplený.
Přeji hezký den. Jana

Marcela

Dobrý den,
můžete mi napsat míry pro vel. XXX/L?
 Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
rozměry jsou: délka kabátu (měřen zip) je 96cm, délka zad je 97cm, obvod přes prsa (měřeno od podpaží k podpaží) je 124cm.

S pozdravem Katka

Jitka

Dobrý den, podle tabulky velikostí mi vychází část kabátu v S a část v M. Pokud si objednám např. M a nebude mi sedět, mohu ho vyměnit za S? Pokud ano, tak za jakých podmínek? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den,
kdyby Vám zboží náhodou nesedělo není problém nepoškozené zboží do 14 dnů vyměnit. Přeji hezký den, Domča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru