Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Taneční kurzy pro maminky s dětmi: latina s miminky v šátku nebo tanečky

4,5 / 5 Cool Dance Praha - Vršovice  (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Lucia

Dobrý den, chci se zeptat jak je to s dvojčaty. Mám dvojky kluk a holka 19 a půl měsíce, jak mám
koupit lekce? Můžu zakoupit voucher na 5 lekcí plus na jednu a jít s dvojkami na 3 lekce? A
Další otázka je zda se k vám dostanu kočárkem 80 cm šířka a zda je přístup k vám po schodech? Děkuji za brzkou odpověď. S pozdravem Lucia Dimovski

Cool Dance

Dobrý den, cena je za maminku, takže i přestože máte dvojčata stačí koupit za jednoho. Lze totiz tancit s oběma zároveň. Dveře jsou u nás přesně 80cm + máme ještě odklápěcí část, takže byste projet měla. Máme jenom dva menší schody u vchodu.

Veronika Palčíková

Dobrý den, mám děti 14m a 28m lze to nějak?
Děkuji Palčíková

Cool Dance

Dobrý den, na Latino Mums se může po 6ti nedělí a do té doby dokud se nechají nosit. Mimi & Mama Dance je od 1,5 do 3 let s tím, že můžete zkusit jestli to menší bude zvládat. U dětí je to velmi individuální, nekdy jsou děti šikovnější v dřívějším věku. Určitě by, ale mělo umět chodit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru