Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha s kroužkovou vazbou

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 429 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Daniel Fiják

Dobrý den, kniha 48 stran má 48 listů nebo 24 listů tedy 48 stránek ?

Computer MCL Brno

dobrý den, kniha se 48 stránkami má 24 listů.

Katka

Dobrý den,
vztahuje se voucher také na objednávky z programu Album maker ?
 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,

Pokud máte stažený program AlbumMaker z našich internetových stránek, tak ano.

Radka

Dobrý den, kolik knih mohu objednat na jedno poštovné do Zásilkovny,
tedy za 89,– Kč? Děkuji.

Computer MCL Brno

dobrý den, na jedno poštovné můžete objednat 4 knihy.

Lucka

Dobrý den,
mohu zaplatit fotoknihu v kroužkové vazbě za 24 stránek a mít jen 20 stránek? Nebo mám zakoupit za 12 stránek a pak si připlatím jak uvádíte za každé 4 str.? To bych pak ovšem vycházelo dráž. Předem děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud si koupíte voucher na 24 stran, záleží pouze na Vás kolik stran si vytvoříte. Můžete tedy i méně stran.

Lenka

Dobrý den ,
scháním foto- knihu se silnějšími stánkami , mám to pro dědu aby si to mohl prohlížet sám tento produt mě připadá , že má stránky silnější ale nikde to neuvádíte ? Děkuji , Lenka K.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
kroužková fotokniha je tištěna na 250g lesk. Jedná se o silnější papír, než u standardních fotoknih.

Lída

Dobrý den, kolik fotek se asi vleze na jednu stránku?

Computer MCL Brno

dobrý den, záleží na Vás – můžete dát pouze 1 nebo klidně 5–6.

Hana

Dobrý den, mám zájem o zhotovení 2 kusů stejné knihy, znamená to, že zakoupím 2 vouchery a knihu vytvořím jen 1×? Děkuji, Hana

Computer MCL Brno

Dobrý den

Je jedno jestli kniha je stejná nebo různá. Jeden voucher je jedna kniha. Pokud chcete 2 stejné knihy uděláte jednu objednávku napíšete oba vouchery a počet kusu v objednávce napíšete 2.

Jana

Dobrý den,
chtěla bych objednat, ale potřebovala bych mít již nejpozději příští pátek k dispozici. Je tato doba reálná, jinak nabídku nevyužiji. Děkuji.

Computer MCL Brno

dobrý den, záleží kdy si fotoknihu odešlete do tisku. V případě, že to bude max. tento čtvrtek, tak to stihneme. Pro jistotu si pak zavolejte na náš telefon a proberte v MCL.

Radana

Dobrý den,
kolik knih mohu objednat na jedno poštovné do zásilkovny? Tedy kolik voucherů? Je možno 6 ks? Lze do knih kromě fotek vkládat textová políčka s komentáři?

Děkuji za opodvěď. Radana

Computer MCL Brno

dobrý den, na jedno poštovné (149,–) můžeme zaslat 6ks knih. Do fotoknihy můžete vkládat cokoliv, co Vás napadne, tj. komentáře, okraje, kliparty …

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru