Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Akrobati i exotická zvířata míří do Varů: Vstupenky na show Cirkusu Humberto

4,8 / 5 Cirkus Humberto Karlovy Vary  (mapa) 141 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Evina

Dobrý den jak dlouho bude cirkus v Karlových Varech děkuji

Cirkus Humberto

Dobrý den, od 31.08. do 10.09.
S přáním krásného dne
Váš cirkus HUMBERTO

Sona

Vsem, co zvazuji navstevu podobneho zarizeni, mrknete sem:
https://www.facebook.com/CirkusNieJeSranda/?hc_ref=ARQ3EV8tHlZIS27Ndtyk7k8qjTmxyraxsp9gDKSuuWHJXY_xdAt3o0IP21Wc7DspBlg&pnref=story

Drezura, kterou prochazi zvirata, je neomluvitelne tyrani. Pro deti ani dospele nema zadny prinos.

Slevomate, vite, ze podporujete tyrani zvirat???? Verim, ze v ramci zachovani dobreho jmeno date celou vec do poradku.

Libor

Dobry den. Jen bych se chtěl zeptat jaká místa si mám představit pod nazvem galerie, či zda jsou jednotlivé řady číslovány. Děkuji.

Cirkus Humberto

Dobrý den, gálerie jsou vyvýšené sedačky, gálérie má velkou kapacitu takže nejsou číslované. S přáním krásného dne
Váš cirkus HUMBERTO

Markéta

Dobrý den,
je prosím možné do cirkusu přijít i s kočárkem s miminkem?
Jde mi o to, jestli je tam místo a možnost mít kočárek hned u sebe.
 Děkuji

Cirkus Humberto

Dobrý den, určitě můžete mít kočárek vedle sebe.
Váš cirkus HUMBERTO

Miroslava Štefanská

Dobry den, chtela jsem se zeptat zda je mozne vystavit fa za vstupenky pro zamestnavatele. Dekuji Mirka

Slevomat.cz

Dobrý den, je možné vystavit fakturu, nicméně jedině přímo od cirkusu. :)

Přéma Valeška

Dobrý den,
mrzí mě, že slevomat podporuje tuto barbarskou zvrhlou zábavu, kde jsou zvířata za pomoci „výcviku“ na hraně týrání zneužívána za účelem mrzkého zisku. Při prohlížení fotografií je mi vyloženě nevolno. Mám rád cirkus. Cirkus typ Cirque du Soleil nebo La Putyka, kde vystupují pouze lidé. Jenže je daleko těžší naučit se precizní akrobatické kousky než jenom práskat bičem. Doporučuji všem, kdo mají o cirkus opravdu zájem, navštívit například festival Letní Letná a nepodporovat tento nechutný byznys, založený na utrpení zvířat, která se nemohou bránit.

Cirkus Humberto

Dobrý den, to je Váš názor, naši umělci jsou z Portugalska, Moldavska, Columbie, Mexika, Maďarska, České R. jsou to umělci kteří byly oceněni na různých festivalech, takže si určitě nemyslím že nedělají precizní práci :) Cirkus zaměstnává pouze profesionálové.

Soňa

Dobrý den,

v jakých podmínkách u Vás žijí sloni a lvi? Jste schopni jim zajistit odpovídající životní podmínky? Samozřejmě nemyslím jen stravu, ale především prostor, možnost volného pohybu. Děkuji za odpověď

Cirkus Humberto

Dobrý den, Náš cirkus byl oceněn známkou 1A za příklad chov ustájení a práci se zvířaty. Zvěřinec je otevřený každý den od 9:00 hod. Můžete se zajít podívat na výběhy našich zvířatek.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru