Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Naučte se probudit vnitřní sílu: celodenní kurz masážní terapie Awakening®

4,5 / 5 Awakening klinika Brno  (mapa) 1 prodej

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina

Několikrát jsem volala a chtěla se objednat na masáže ,ale marně . Nikdo mi zpět nezavolal. Po několika měsících opakovaného volání jsem to vzdala ?

Awakening klinika

Dobrý den a měla jste správné číslo? Faktem je, že nemůžem pokud pracujeme zvedat telefony, je dobre napsat tedy sms. Ale vždy pokud mám zmeškaný hovor volám zpět. Není možné abyste se po několika měsících nemohla dovolat. Vždy je dobré poslat i mail nebo zprávu. Reagujeme zpravidla do jednoho dne na mail a na sms ještě ten den. Pokud jste si zakoupila voucher a nemohla se mě dovolat měla jste vyzkušet výše uvedené možnosti či kontaktovat slevový portal. Věci se dají vždy řešit. Cílem kliniky a Awakeningu je lidem pomáhat. Hezký večer.

Monika Samková

Dostanou účastníci kurzu po absolvování certifikát?

Awakening klinika

Dostanete osvědčení že jsme prosly základem Awakeningu. Není to však cerifijace kterou udělují po absolovani školly a kde garantují studenty.

Ludmila

Dobrý den, bude i jiný termín, než st. svátek? Děkuji za odpověď.

Awakening klinika

Dobrý den, poradím se s porátelm,zda nepřesunout termín. Děkuji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru