Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Adventní výlet do Drážďan a za Popelkou na zámek Moritzburg

4,4 / 5 CK Experitour Drážďany - Německo 634 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Helena

Dobrý večer, moc nerozumím tomu, proč je možné koupit voucher na konkrétní datum, když se pak ukáže, že už v autobuse nemáte místa? 2.12. jsem koupila vouchery své mámě a tetě na 10.12., hned stejný den jsem odeslal email, jak mi stránky slevomatu zadaly a 6.12. přišel email, že není místo a mohou jet 17. nebo 23. Nevím, zda to již není vyřešené, ale rozhodně mě zajímá, jak se to mohlo stát? Děkuji za odpověď.

CK Experitour

Dobrý den, Heleno, na rozdíl od jiných CK neprodáváme naše zájezdy pouze přes Slevomat. Nikdy tedy nelze 100 % zaručit, že daný termín je v době nákupu ještě dostupný. Ve chvíli, kdy jsou všechny rezervace potvrzené, termín je na Slevomatu ukončen. To, že jsme Vám neodepsali hned bylo dané tím, že právě ne všechny rezervace v tu chvíli byly potvrzené a čekali jsme, zdali se nějaká neuvolní a my Vám mohli místa potvrdit. Přejeme hezký den,

Nováková

Dobrý den, potřebuje dítě 9 let nějaký doklad?

CK Experitour

Dobrý den, paní Nováková, vzhledem k tomu, že cestujeme do zahraničí, tak i každé dítě musí mít vlastní cestovní doklad. Přejeme pěkný den,

Lucinka Váchalová

Dobrý den. Je možnost nastoupit i v Plzni? Děkuji

CK Experitour

Dobrý den, paní Váchalová, nástup v Plzni bohužel možný není. Nástupní místa jsou Praha, Lovosice a Ústí nad Labem. Hezký den,

Věra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte 2 volná místa 3.12. na advent do Drážďan. Děkuji

Jitka

Dobrý den, 3.12. je příjezd na zámek Moritzburg okolo 10,30. Dle informací je o výstavu velký zájem a delší čekací doby na vstup. Je u tohoto zájezdu s tímto počítáno?
Děkuji, přeji hezký den.
 Jitka

Jitka

Dobrý den, jaký čas je přibližně věnován zámku Moritzburg?
Hezký den
 Jitka

Jovana Skrčená

Dobrý den, chtěla bych zakoupit 2 vouchery na 2.12. – je termín ještě volný ?
Děkuji a krásný večer, J. Skrčená

Eva

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, jestli je volný termín 2.12. aby byl odjezd z Ostravy pro dva.
 Děkuji

CK Experitour

Dobrý den, Evo, tento termín je zatím dostupný, vč. příplatku za odjezd z Ostravy. Rychle se nám však plní, doporučujeme tedy včasnou rezervaci. Hezký zbytek dne,

Lucie

Dobry den, zajimalo by mne jaka je tedy konecna cena vč, vstupu a pojisteni? Dekuji

CK Experitour

Dobrý den, Lucie, v ceně voucheru (440 Kč) je zahrnutá autobusová doprava, služby průvodce po celou dobu zájezdu a pojištění cestovní kanceláře proti úpadku. Cena nezahrnuje vstupné na zámek Moritzburg (cca 8 EUR / osoba) a jiné fakultativní vstupy a cestovní pojištění (řádově desítky korun na den). Přejeme pěkný den,

gabina

dobrý den
toho 2.12. je otevřený i primark ? dekuji

CK Experitour

Dobrý den, Gabino, pokud někdo chce využít volný čas k nákupům, tak samozřejmě může. V sobotu 2.12. by měl být Primark otevřený. Přejeme hezký den,

Francova

Dobrý den,
Chtěla bych se.zeptat kolik pak stojí prohlídka zámku a.zda v Drážďanech je i možnost zajít do primarku na nákupy. Děkuji Francova

CK Experitour

Dobrý den, vstupné na zámek je 8 EUR / osoba. V rámci volného programu budete mít určitě prostor Primark v Drážďanech navštívit. Přejeme pěkný den,

Kateřina

Dobrý den, zájezd již mám zakoupený. Chtěla jsem se zeptat, jestli bude nějaká zastávka při cestě, například na koupi kafe a snídaně, popřípadě potřeby toalety? Abych si zbytečně nebrala věci navíc. Děkuji.

CK Experitour

Dobrý den, Kateřino, ano standardně vždy jednu zastávku na toaletu a občerstvení cestou děláme. Přejeme hezký den,

Světlana

Dobrý den, mne zajímá když píšete zájezd a zámek, tak to znamená že prohlídka je v ceně zájezdu? Nebo ne?

CK Experitour

Dobrý den, Světlano, jak je uvedeno v nabídce, fakultativní vstupy v ceně zájezdu zahrnuté nejsou. Přejeme pěkný den,

Pavla V.

Dobrý den,
odjezd z Ostravy je možný pouze 2.12.? Nebo v kterýkoli uvedený termín?

Děkuji,
Pavla V.

CK Experitour

Dobrý den, Pavlo, odjezd (svoz) z Ostravy za příplatek je možný skutečně pouze v termínu 2.12. Pěkný den,

Jana Filipcova

Dobry den .pokud je volny termin na 2.12 2017 z n­astuoem v Brne .mela bych zajem o 2 mista..dekuji

CK Experitour

Dobrý den, paní Filipcová,
děkujeme za Vaši zprávu. Termín 2.12. s nástupem v Brně volný je, pro rezervaci se, prosím, obraťte na náš e-mail info@experitour.cz.
Přejeme hezký den,

Iveta Lautnerová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat – jak budete řešit zájezd, když si ho koupí důchodci, kteří nemají k dipozici doma tiskárnu, sken , e-mail. Něco tak složitého po zakoupení voucheru jsem nezažila. Tisíce papírů, skenování, kopírování...­..Myslím, že byste měli upravit své požadavky na zpracování – po koupi voucherů!!!

Jaroslav Šrámek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, prohlídka zámku se týká pouze vystavených exponátů z filmu Popelka nebo zde bude možnost prohlédnout si i interiér zámku v běžné prohlídkové trase?

Michaela Brandová

Dobrý den.
Chtěla jsem se zeptat, kdyz si zvolim termin 9.12., tak program bude stejny? :) Cesta tam, prohlidla zámku, mesta, volny program a odjezd domu? + je možnost zhlédnout tu Stolu? Pouze pokud budeme chtít, nebo to bude jinak?

Predem dekuji za odpověď.
Michaela

CK Experitour

Dobrý den, paní Brandová, program je v každém termínu stejný. Po návštěvě zámku následuje prohlídka města s průvodcem a volný program. Pokud se tedy slavnosti Štoly zůčastníte, záleží pouze na Vás. Přejeme pěkný den,

Drahomíra Smolíková

Dobrý den, nejde udělat nástupní místo v Teplicích? Ústí je dost z ruky 😉

CK Experitour

Dobrý den, paní Smolíková, nástup v Teplicích bohužel možný není. Nástup kromě Ústí je možný také v Lovosicích nebo v Praze. Přejeme pěkný den,

Michaela

Dobrý den, příplatek za odjezd z Brna se platí za každou nastupivší osobu nebo popř. za celou rodinu 490 Kč celkem? Děkuji za odpověď.

CK Experitour

Dobrý den, Michaelo, všechny ceny jsou uváděny vždy na osobu. Tedy i v tomto případě by každá osoba za cestu z / do Brna platila 490 Kč. Přejeme hezký den,

Kamila

Dobrý den,
jsou vánoční trhy, které navštívíme, poblíž Primarku? Děkuji, Kamila

CK Experitour

Dobrý den, Kamilo, ano, Primark se nachází v nedalekém nákupním centru. Hezký den,

Magda Drbohlavová

Dobrý den,
mám ještě dotaz, kolik času bude na prohlídku zámku a jakým způsobem mohu uhradit příplatek za cestu z Brna?

CK Experitour

Dobrý den, prohlídka zámku zabere cca 1,5 hodiny. Příplatek za nástup v Brně byste hradila po zakoupení voucherů bankovním převodem na náš účet. Hezký den,

Magda Drbohlavová

Dobrý den, pokud si připlatím za nástupní místo v Brně, bude pak i večer zajištěný příjezd do Brna?
Děkuji Magda

CK Experitour

Dobrý den, paní Drbohlavová, příplatek za svoz z Brna se samozřejmě týká cesty tam i zpět. Přejeme pěkný den,

Hana

Dobrý den, termíny před 29.11. tedy nebude adventní trh k vidění, ale pouze prohlídka mesta ?
Pojištění a vstupné na výstavu Popelka lze hradit az v autobuse? Když uhradíme vstupné na výstavu hromadně v autobusu, je potom skupinová sleva ?

CK Experitour

Dobrý den, Hano, v termínu 29.11. bohužel hlavní adventní trhy otevřené nejsou. Čeká Vás tedy návštěva zámku Moritzburg a prohlídka města s průvodcem. Pokud máte na mysli cestovní pojištění, tak to není v ceně zájezdu a je třeba ho uzavřít a uhradit před cestou. Výši a možnost skupinové slevy nemůžeme předem garantovat. Přejeme hezký den,

Laďka

Dobrý den kolik stojí vstup na výstavu filmu Tři oříšky pro Popelku a je k vidění jakýkoliv termín?

CK Experitour

Dobrý den, Laďko, výstava je k vidění v každém termínu a vstupné by se mělo pohybovat okolo 8 EUR za osobu. Přejeme krásný den,

Dana

Kdy se prosim otvira hlavni adventni trh?

CK Experitour

Dobrý den, Dano, adventní trhy by měli být slavnostně zahájeny 29.11.2017. Přejeme pěkný den,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru