Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aktivní zábava pro malé i velké: Hodina řádění na trampolínách v JumpParku Brno

4,8 / 5 JumpPark Brno  (mapa) 1 416 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Anna Zemanová

Dobrý den, objednala jsem 4 vouchery na skákání v Jump Parku Brno, chtěla jsem uplatnit kredity, které mi budou dnes propadat, ale bohužel žádné políčko na zaškrtnutí se neobjevilo. Budu platit převodem, nemohli byste být, prosím, nápomocni a kredity tam nějak umístit? Proč to nemá nějaké okénko na zaškrtnutí té slevy. Ve dne ještě zavolám telefonem. Děkuji za odpověď . Zemanová A.

Jump Park

Dobrý deň, pre uplatnenie kreditov prosím kontaktujte zákaznícke centrum Slevomatu. Prajem pekný deň.

Iva

Dobrý den,
kolik osob je kapacita, nebo spíš kolik ostatních lidí tam pouštíte, pokud si objednám pro 2 osoby. ?

Jump Park

Dobrý deň,
hodinová kapacita je 35 lidí. Takže když budete 2, je možné, že s Váma bude dalších 33 lidí s Váma, záleží na vybraném čase skákání.

Jan

Dobrý den chtěl bych se se zeptat jestli je vstup do areálu povolen dětem mladším 18 let bez doprovodu dospělého?

Jump Park

Dobrý den, ano, vstup je možný bez doprovodu od 12-ti let, avšak vstup do trampolínového parku je vždy na vlastní riziko.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru