Pobyt v Luhačovicích: snídaně, infrasauna, vstup do plovárny i půjčení kol

5 140 Kč −32 % od 3 490 Kč
Vybrat variantu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ondřej Gazda

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli je u balíčku pobyt se snídaní pokoj s vlastní koupelnou. Na bookingu jsem viděl jen pokoje se sdílenou koupelnou.
Děkuji.
 Gazda

Vincent Luhačovice


Dobrý den,u balíčků je vždy pokoj s vl. koupelnou. Pokud na bookingu jdou videt pokoje se sdílenou koupelnou tak proto, že jsou vyprodané.

MILENA KULHANKOVA

Dobrý večer mám dotaz mám kartu Pluxee Sodexo s hodnotou 3.300 Kč,jak se řeší doplatek když je pobyt v hodnotě 3.400 děkuji za odpověď Kulhánková

Vincent Luhačovice


Dobrý den, na hotelu Vincent karty Sodexo nepřijímáme. Volejte na slevomat .

Martin Burda

Dobrý den, je možné ubytování využít pro dvě dospělé osoby a dvě děti ? Věk 5 měsíců a druhá 4 roky. Kolik by byl příplatek za děti a přistýlku?

Vincent Luhačovice


Dobrý den, odpověděla jsem Vám do emailu, pokoj máte přizpůsobený počtu osob.

Zdenka Míšková

Dobrý den,chtěla bych koupit pobyt se snídaní a poukázkou do sýrárny,na voucheru se mi to ale nezobrazuje.In­frasaunu ani kola nevyužijeme. Dostaneme poukaz až na místě?
Děkuji.
Hezký den. Míšková

Vincent Luhačovice


Dobrý den, poukázku do sýrárny dostanete na hotelu.

Nový dotaz

Přidáním dotazu souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

Nahoru