Rodinná dovolená v Nízkých Tatrách: polopenze a venkovní wellness s výhledem do přírody

od 2 340 Kč
Koupit
Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Hotel Björnson Jasná*** & Björnson Tree Houses (kontakt) Nízké Tatry - Slovensko (mapa) 66 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martina V.

Dobrý den, je možno se s Vámi spojit po telefonu?

Slevomat.cz

Hezký den, Martino, děkuji vám za dotaz. Pokud byste si přála spojit se přímo s hotelem Björnson Jasná*** , telefonní číslo na něj je +421 445 535 555.

V případě, že byste si přála spojit se s naší zákaznickou podporou, dovoláte se k nám od Po-Ne 8:00–18:00 na telefonním čísle +420 222 745 354 . Jestli je vaším přáním, abychom zavolali my vám, stačí nám vyplnit formulář Zavoláme vám a my vás rádi kontaktujeme. S přáním hezkého dne, Lenka ze Slevomatu

majda

Dobrý den, mám dotaz (prosbu), zda by bylo možné, když si rezervuji pobyt na 4 dny (3noci) pro 2 osoby+malého pejska zaslat zálohovou fakturu a fakturu-daňový doklad na částku 6.000,–Kč (příspěvek zaměstnavatele) a zbytek uhradit v hotovosti na místě?

Slevomat.cz

Hezký den, milá Majdo, děkuji za váš dotaz. V tuto chvíli by byla možnost pouze platby z FKSP.

Celý proces funguje následovně:

1) Vyberte vhodný pobyt

Z nabídky pobytů si vyberete ten váš a v košíku zaškrtnete „Chci využít FKSP“. Následně vyplníte ve formuláři všechny podstatné údaje, které vyžaduje váš zaměstnavatel, aby vám mohl pobyt proplatit.

2) Zakupte pobyt standardním způsobem

Částku za vámi zvolený pobyt uhradíte formou depozitu. K dispozici vám jsou standardní způsoby platby – převodem a platební kartou. Samozřejmostí je možnost online rezervací. Pokud chcete nakoupit bez depozitu, vyberte si pobyt s otevřeným termínem, který má dostatečně dlouhou platnost (alespoň 2 měsíce).

3) Zašlete fakturu zaměstnavateli

Po dokončení nákupu budete mít ihned k dispozici objednávku a zálohovou fakturu, kterou předáte vašemu zaměstnavateli. Jakmile uhradíte depozit nebo jakmile zaplatí váš zaměstnavatel, budete mít k dispozici také daňový doklad. Depozit vracíme ihned po obdržení peněz od zaměstnavatele.

Na zmíněné stránce FKSP najdete i Často kladené dotazy, které doporučujeme přečíst před nákupem pobytu.

Tato nabídka však neobsahuje štítek Platba z FKSP, avšak na našich stránkách můžete zakoupit také FKSP POUKAZ (https://www.slevomat.cz/fksp/poukaz). Stačí si zvolit hodnotu poukazu, vyplnit fakturační údaje vašeho zaměstnavatele a objednat jej. Vašemu zaměstnavateli pak předáte vytvořenou zálohovou fakturu nebo daňový doklad. Jakmile k nám platba dorazí, můžete si z poukazu nahrát kredity (https://www.slevomat.cz/darkovy-poukaz/uplatnit?rel=zkpodpora) na váš uživatelský účet a zakoupit si vámi vysněný pobyt.

Ještě upozorním, že splatnost zálohové faktury je 21 dní a platnost kreditů z FKSP poukazu je 6 měsíců ode dne přijetí platby.

Není zde možnost doplatit pobyt na místě v hotovosti. Je nutné uhradit celý pobyt předem.

S přáním krásného dne, Johana

Barbora

Dobrý den, je možnost uložení kola někde v hotelu? Případně cyklotrasy v okolí?Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Hezký den, milá Barboro, děkuji za váš dotaz. V hotelu je k dispozici kolárna. Cyklotrasy v okolí vám zasílám zde.

S přáním krásného dne, Johana

David Rykala

zdravim, chci se zeptat na teplotu vody v kadi? jelikoz se chceme vydat v lete zda je moznost v nich byt jako napriklad ve virivce? dekuji

Slevomat.cz

Hezký den, milý Davide, děkuji za váš dotaz. Finské kádě jsou k dispozici po celý rok a voda v nich má v létě zhruba 38 stupňů. S přáním krásného dne, Johana

Nový dotaz

Přidáním dotazu souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

Nahoru