Wellness pobyt v Janských Lázních: snídaně či polopenze, bazén, vířivka i sauna

4 600 Kč od 3 490 Kč
Vybrat variantu
Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Hotel Vyhlídka (kontakt) Janské Lázně (mapa) 171 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kristýna

Dobrý den, chci se zeptat jestli si předem můžeme rezervovat čas využití vířivky a bazénu a nebo je wellness otevřeno pro všechny? Před nějakou dobou totiž byl voucher vždy s privátním wellness na určitý čas, tak si nejsem jistá, jestli mám volat a rezervovat čas wellness (pokud ne, bude vůbec možné wellness využít vzhledem k množství lidí?)
Ještě se chci zeptat ohledně slevy na Stezku korunami stromů, získáme k tomu informace na recepci při příjezdu nebo jak slevu budeme moci uplatnit? Předem děkuji za informace.

Hotel Vyhlídka


Dobrý den, Kristýno, děkujeme za dotaz. Nabízíme vouchery na pobyt, kde je wellness k dispozici neomezeně a jeho rezervace tudíž není nutná. Dále nabízíme vouchery pouze na wellness (bez ubytování) a tudíž rezervace wellness nutná je. Pokud si přejete zakoupit voucher na ubytování, tak bazén a vířivka jsou zde k dispozici neomezeně a kompletně v ceně voucheru. Lístky na Stezku lze vyžádat na hotelové recepci, kde obdržíte veškeré informace a slevu 8%. Hezké dny! Hotel Vyhlídka

Marie Slámová

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda je v rámci pobytu i sauna zdarma nebo zda nabízíte pouze privátní saunu s onou 50% slevou. Děkuji. MS

Slevomat.cz

Krásný den, Marie, děkuji vám za dotaz. Sauna není součástí balíčku. V rámci balíčku máte 50% slevu na privátní vstup do sauny. Mějte moc hezký den, Kristýna.

Lucie

Dobrý den, je možnost i bezlepkové stravy?
Děkuji Vám, Lucie

Hotel Vyhlídka


Dobrý den, Lucie,ano, bezlepková strava je u nás možná, stačí se domluvit na recepci.S pozdravem z Krkonoš, hotel Vyhlídka!

Daniela Hermanová

Dobrý den, máme dvě děti, 12 let a tři roky..avšak už teď víme,že malý bude spát s námi… tudíž nepotřebujeme 4. Lůžko…jak postupovat…stravu by jsme doplatili na místě.
 Děkuji

Slevomat.cz

Hezký den, Danielo, děkuji Vám za dotaz. Je mi líto, ale dle naší nabídky je možné ubytovat pouze 3 osoby a jedno dítě do 2,9 let s rodiči na lůžku a bez stravy, které má pobyt zdarma. Případně je nutné si před zakoupením voucheru ověřit volné kapacity u poskytovatele služby a děti uvést až do poznámky. Děkuji za pochopení a přeji hezký zbytek dne, Tereza

Nikola Janoušková

Dobrý den, v popisu voucheru je uvedeno parkování zdarma, ale v hodnocení jsem viděla, že je účtován poplatek 200 Kč/den, co je tedy správně? Děkuji za odpověď, Nikola.

Hotel Vyhlídka


Dobrý den, paní Janoušková,aktuálně nabízíme parkování pro naše hosty zdarma.

Monika Mandincová

Dobrý den, mohla bych sodexo kartou zaplatit na místě a objednat termín závazně po telefonu?

Hotel Vyhlídka


Vážená paní Mandincová, bohužel tento způsob rezervace možný není. Sodexo kartu uplatnit lze, ale je třeba zkoupit voucher online zde na Slevomatu. Děkujeme.

Darina

Dobrý den, chceme dát voucher jako dárek, obdarovaní mají maloinkou čivavu, mohou si ji vzát sebou? Děkuji za odpověď, Darina

Slevomat.cz

Hezký den, Darino, děkuji za Váš dotaz. Ano, domácí mazlíčci jsou vítáni, poplatek za ně je 400 Kč/noc. S přáním hezkého zbytku dne, Tereza

Nový dotaz

Přidáním dotazu souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.