Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Fotoplátno s vlastní fotografií na dřevěném rámu

4,4 / 5 Kangaroo Communications Újezd u Brna (mapa) 129 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Michal

Dobrý den, když budu tedy posílat přes úschovnu tak již nemusím vyplňovat žádný jiný formulář? Půjde to bez registrace? Plátno by jsme si vyzvedli osobně. Děkujeme za odpověď

Kangaroo Communications,XLfoto

Dobrý den, ano, nemusíte dál nic vyplňovat, objednávku provedeme mimo objednávkový formulář.

Veronika Netolická

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, zda by bylo možné koupit 3× voucher se zadáním jedné panoramatické fotky, kterou bych prosila rozdělit na tři po sobě jdoucí stejně velké obrazy? Moc děkuji za odpověď.

Kangaroo Communications,XLfoto

Dobrý den, vzhledem k tomu, že rozdělení panoramatické fotky tak, aby obrazy na sebe navazovaly, vyžaduje více grafické přípravy, nelze bez doplatku vouchery uplatnit.

Michal

Dobrý den, nechali jsme si v ateliéru udělat rodinné foto. Foto nám samozřejmě profesionálně upravili. Výsledná fotografie má však zhruba 70 Mb. Půjde takhle objemná fotografie nahrát přes objednávkový formulář? Je případně možné přinést soubor osobně na prodejnu a provést objednávku tam? Děkuji za odpověď

Kangaroo Communications,XLfoto

Dobrý den, fotografii nám prosím pošlete přes www.uschovna.cz na moji adresu solarikova@kangaroo.cz. V mailu prosím uveďte i číslo voucheru pro jeho uplatnění.

Eva

Dobrý den,

na jaký rozměr je vhodné foto o rozměrech 4320×3240? Děkuji

Kangaroo Communications,XLfoto

Dobrý den, takto bohužel není možné objektivně posoudit. Můžete nám však zmíněnou fotografii poslat mailem na adresu solarikova@kangaroo.cz ještě před zakoupením voucheru a my Vám dotaz obratem zodpovíme.

Meisterová Ivona

Prosím foto s 173kB stačí?Bohužel nevím kolik je to MPx.Děkuji za odpověd.

Kangaroo Communications,XLfoto

Dobrý den, velikost fotografie 173kB nebude s největší pravděpodobností dostatečná. Na tisk plátna je potřeba velikost fota alespoň 1MgB. Každopádně vždy Vaši fotografii nejdříve posoudí náš grafik a pokud by kvalitou foto neodpovídalo, budeme Vás kontaktovat.

Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.