Pánský střih včetně mytí a stylingu ve Franck Provost

845 Kč 499 Prohlédnout nabídku
4,4 / 5 Franck Provost Slovanský Dům – Barber (kontakt) Praha - Nové Město (mapa) 3 prodeje
Pro muže

Přehled nabídky Pro muže

Maximální spokojenost. Už se těším na další návštěvu.

Petr
Franck Provost přímo v centru Prahy
Zahrnuje mytí, střih, sušení a styling
Varianty (1)

Termín

Platnost do 20. 12. 2021. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • mytí
  • střih
  • sušení
  • styling

Délka procedury je cca 40 minut. 

Rezervace:

  • Online termíny: Při zakoupení voucheru na konkrétní termín již není třeba kadeřnictví kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si zamluvte předem na e‑mailu: franckprovostprague@volny.cz nebo na tel. 725 438 190 a nahlaste kod voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

845 Kč499 Kč
Franck Provost přímo v centru Prahy
Zahrnuje mytí, střih, sušení a styling

Dobrý střih je základ. To platí jak pro filmovou produkci a oděvní průmysl, tak i pro kadeřnické služby.

Už žádné domácí stříhání podle hrnce! V luxusním francouzském kadeřnictví Franck Provost ve Slovanském domě vám vytvoří perfektní pánský střih, který vám bude dokonale sedět. Součástí procedury je samozřejmě také mytí, sušení a závěrečný styling vlasů.

Voucher lze pořídit přímo na konkrétní termín nebo se objednat mailem či telefonicky. V každém případě vás pak bude čekat příjemná procedura v salonu v samém centru Prahy, kde se vám bude věnovat profesionální kadeřník, který vám ochotně poradí s výběrem účesu, ale také doporučí vhodnou vlasovou kosmetiku. 

845 Kč
499