Masáž dle výběru v délce 60 až 90 minut: klasická, sportovní i regenerační

650 Kč od 549 Vybrat variantu
4,7 / 5 Jan Kaisler (kontakt) Praha - Vinohrady (mapa) 470 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jitka

Dobrý den. Mohl by na sportovní masáž jít u Vás syn, kterému bude brzy 16 let? Je očkovaný ;)

Jan Kaisler

Dobrý den, určitě může. Ideální by pro něj byla hodinová masáž. Jan Kaisler

S.

Dobrý den, Tomáši,

bohužel přiložený článek není aktualizovaný (je to starší verze), ptáme se na to, co bude platit od 1.11. a zda se na masážích, v kadeřnictvích akceptuje také samostest? Prosím odpovězde jednoznačně a přímo zde. Děkujeme.

Jan Kaisler

Dobrý den, pravidla platící pro vstup do provozovny od 1.11.2021 jsou:

Před vstupem do provozovny služeb péče o tělo musíte splnit minimálně jednu z následujících podmínek:

  1. Systém O-N-T (očkování- nemoc- test)
  2. Doložíte, že jste podstoupil preventivní antigenní samotest přímo na místě s negativním výsledkem nebo že jste podstoupil rychlý antigenní test (RAT) za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby nejdéle před 24 hodinami s negativním výsledkem.
  3. Doložíte čestným prohlášením zákonného zástupce nebo potvrzením školy absolvování testu při screeningovém testování ve školách na začátku září, takový test má platnost 72 hod.

Oprávnění a povinnost kontroly splnění výše zmíněných podmínek mají zaměstnanci provozovny.

Přeji Vám krásný den, Jan Kaisler

S.

Dobrý den, bude stačit pro návštěvu od 1.11. samotest na covid?

Slevomat.cz

Dobrý den, zde přikládám naše webové stránky, kde jsou vypsaná vždy aktuální vládní opatření: https://www.slevomat.cz/magazin/1628-prehled-vladnich-narizeni-koronavirus-druha-vlna-co-vse-je-zavrene. Přeji Vám krásný den, Tomáš :)

Simona

Jak vypadá prosím sportovní masáž, v čem se liší od klasické?

Jan Kaisler

Dobrý den, sportovní masáže navozují větší svalovou aktivitu, pomáhají k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívají k navození celkové duševní a tělesné pohody. Sportovní masáže doporučuji před i po sportovním výkonu. Mezi hlavní rozdíly patří větší zaměření na svaly a svalové skupiny používané při konkrétním sportovním výkonu. Na rozdíl od klasické masáže se u sportovní masáže neprovádí tvrdé hmaty. Masáže je vhodná pro aktivní nebo rekreační sportovce. Jan Kaisler

Katka

Dobrý den, pokud má někdo extrémně zatuhlou šíji a záda masáž formou baněk nenabízíte? Nebo co je nejlepší na rozmasírování takových partií? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, tuto informaci jsme ověřili přímo u provozovatele a baňky prozatím neprovozuje a nejlepší na rozmasírování Vámi vypsaných partií je klasická masáž zad a šíji na 1h. Přeji Vám krásný den, Tomáš :)

Silvie Markovičová

Dobrý den. Když koupím voucher příteli k vánocům. Bude se moct po novém roce objednat? Není u vás nějaká zásadní čekací lhůta nebo obsazení? Děkuji.

Jan Kaisler

Dobrý den, určitě se bude moct objednat i po novém roce. Čekací lhůta je okolo týdne. Jan Kaisler

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

650 Kč
od 549