Nabídku Léčba vypadávání vlasů: vlasová mezoterapie mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Léčba vypadávání vlasů: vlasová mezoterapie včetně vstupní konzultace

Estetik Care Clinic Praha - Holešovice (mapa) 1 prodej

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Estetik Care Clinic

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky Online rezervaceVoucher bez termínu

Varianty (1)

Termín

Platnost do 1. 9. 2021. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

Léčba vypadávání vlasů: vlasová mezoterapie

  • vstupní konzultace
  • aplikace znecitlivujícího gelu
  • aplikace (mikrovpich) vyživujícího a regeneračního roztoku
  • délka ošetření cca 30 min. 
  • Online rezervace: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. čísle 737 753 969 nebo prostřednictvím e‑mailu info@estetikcare.cz.
  • Můžete také využít rezervační formulář

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Zejména alergie na některou z účinných látek, těhotenství, kojení a autoimunitní onemocnění. Relativní kontraindikací jsou i infekční ložiska na kůži v oblasti aplikace.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

3 000 Kč2 389 Kč
3 000 Kč2 389 Kč
Ukončeno

Vlasy plné krásy? Tak ty rozhodně můžete mít i vy.

Ztráta či řídnutí vlasů může mít mnoho příčin, ale za následek má často snížené sebevědomí a obavy o atraktivitu. V boji proti tomuto problému využívají v Estetik Care Clinic mezoterapii – zákrok, při kterém pomoci mikrovpichu dodávají do pokožky vyživující a regenerační roztoky primárně podporující tvorbu kolagenu, kmenových buněk vlasových kořínků.

Tato metoda je hypoalergenní a téměř bezbolestná díky aplikaci znecitlivujícího gelu. Celá terapie trvá přibližně půl hodiny v závislosti na obtížnosti. Po aplikaci budete mít husté a zdravě vypadající vlasy s přirozeným leskem a barvou. Vlasové kořínky jsou po ošetření posíleny, nemají tendenci vypadávat a lámat se.

Pokožka bude více prokrvena a okysličena, vlasům a pokožce hlavy se dodají minerály a další živiny, jež jsou důležité pro růst vlasů a pružnost pokožky. Pokožka je více hydratovaná a také se tím předchází problémům s lupy.