Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Svět ze sedla: vyjížďka na koni nebo výcvik v jízdárně pro 1 osobu

5,0 / 5 Ranč Kunčice Staré Město (mapa) 6 prodejů

Hodnocení podniku Ranč Kunčice

5,0/5 (6 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4 0
3 0
2 0
1 0
Jitka

Nádherná příroda velmi hodní koníci.

26. 8. 2021
Jan

Moc příjemná paní a určitě zase přijedeme:)

12. 2. 2021
Zuzana

Dokonalé, nevím jak jinak to říct. Akce na slevomatu kupuji často, ale tohle byl úplně jiný level. Objednaná jsem byla na 9:30. Bohužel vlastní chybou jsem měla velké zpoždění, hodinu. Paní jsem volala půl hodiny předem, že to nestíhám a zda vůbec ještě můžeme přijet. Nebyl problém, přijeli jsme. Už na mě čekala krásná bělka. No prostě jak na princeznu v pohádce. Nejdřív jízdárna, pak se půjde ven.
Vzhledem k tomu, že jsem po zranění ruky způsobené pádem z koně (vlastní chybou a v jiné jízdárně) a čeká mě ještě jedna operace, vše bylo v poklidném tempu aby mi to vyhovovalo. Na jízdárně jsem se s konikem seznámila v kroku i klusu, zkoušela jsem si kolečka a změny směru. Šlo se ven. Měla jsem zaplacenou hodinu v kroku. Šlo se na klus a kdybych si víc věřila, tak by šel i cval.
Krásné prostředí, úžasný výhled. Jelo se po kopcích, loukách, v lese, překračoval se potok.
Taková volnost, krása, to nikde jinde než s koněm zažít nelze. Když jsem viděla ty krásné louky, bylo mi do pláče, že nemám ruku v pořádku, že bychom si zacvalali.
Další velké + je, že je to privátní jízda i výuka. Jestli čekáte, až se tam sejde dalších 10 lidi, jste na omylu. Já měla paní trenerku na jízdárně i na vyjizdce pro sebe.
Bylo to super, celou dobu jsme si povídali o koních, okolí i o tom jaké rostou houby. Ukázala mi svoje koníky, ke každému něco řekla, no paráda.
Dokonce mi bylo hrozně trapně, když paní majitelka odmítla jakoukoliv kompenzaci za čas kdy na nás čekala i za to, že jsme nejely jen v kroku.
Určitě znovu navštívíme, tentokrát i bez slevomatu, pac cena za přístup i zázitek je víc než luxusní.
Mockrat děkuji Vám i kobylce, za úžasný půl dne 😍

15. 9. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.