Hodinová relaxační masáž: záda, nohy a šíje v Blansku

500 Kč 399 Prohlédnout nabídku
4,8 / 5 masáže Blansko (kontakt) Blansko (mapa) 2 prodeje 48 zbývá
Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Příjemné prostředí v centru Blanska, profesionální masér, super zážitek.

Pavel
Varianty (1)
Můžete využít až do 31. 12. 2020

Termín

Platnost do 31. 12. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Hodinová sportovně – relaxační masáž: záda, nohy a šíje 

Omezení

Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Rezervacepředem na tel. 604 776 990. Při objednání nahlaste kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 2 dny předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 2 dny před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

  • horečnatá onemocnění
  • gravidita
  • onkologické onemocnění

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

500 Kč 399 Kč

Kdyby vaše záda mohla, tak vám nakáží: „Odpočiňte si na masáži!“

Udělejte si chvilku jenom pro sebe a navštivte Masáže Blansko

V době, kdy každý druhý člověk trpí bolestmi zad z dlouhého sezení u počítače, jde o lenošení mimořádně prospěšné. Klasická masáž je velice vhodná pro lidi se sedavým zaměstnáním, ale i pro všechny kteří mají bolesti či chtějí zrelaxovat. Masáž bude taková, jakou si jí budete přát, někdo rád pouze relaxaci a někdo potřebuje především pomoci s odstraněním bolestivých a ztuhlých svalů. 

500 Kč
399