Pryč s pomerančovou kůží: ošetření celého těla přístrojem Vacupress

849 Kč 749 Prohlédnout nabídku
5,0 / 5 Spirit Studio (kontakt) Praha - Vršovice (mapa) 9 prodejů 11 zbývá
Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Krásné prostředí, velmi příjemný personál 😊 procedura splnila očekávání na 1 👌🍀

Michaela
Varianty (1)
Můžete využít až do 20. 12. 2020

Termín

Platnost do 20. 12. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • 1× ošetření přístrojem Vacupress v oblasti nohou, hýždí, břicha, zad a rukou

Délka ošetření je cca 50 minut. 

Omezení

Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

  • Online rezervace: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. 732 884 907 a uveďte kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

849 Kč 749 Kč

Už už si celulitida myslí, že vítězí, ale vy vytahujete z rukávu trumfové eso – ošetření přístrojem Vacupress!

Tak zatočte s pomerančovou kůží a vykročte vstříc pevnější postavě bez celulitidy! Zaslouženou péči vám dopřejí ve studiu Spirit. V nabídce je ošetření celého těla přístrojem Vacupress. 

Vacupress

Přístroj pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua), kterým se provádí lymfatická masáž. Speciální baňky jemně nasávají pokožku a podtlakem ji masírují. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem.

Doporučený počet masáží je velmi individuální, zpravidla jde o 10–15 masáží (2–3krát týdně). Efekt je trvalý, pokud je dále dodržována správná životospráva a dostatečný přísun tekutin. Udržovací masáž je vhodná jednou 1–2krát měsíčně.

Účinky ošetření:

  • zmírnění celulitidy problematických partií
  • zpevnění pokožky, detoxikace
  • odbourání podkožního tuku
  • prokrvení a regenerace pokožky
  • úbytek centimetrů 
849 Kč
749