Luxusní privátní wellness v poloroubence Grimik: 150 minut relaxace ve vířivce a sauně

1 800 Kč 1 599 Prohlédnout nabídku
4,9 / 5 Poloroubenka GRIMIK (kontakt) Držovice (mapa) 2 prodeje
Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

čistota ..luxusni vybavení..mila paní Majitelka .proste si zaslouží skvělé hodnocení..

Eva
Varianty (1)
Můžete využít až do 30. 4. 2021

Termín

Platnost do 30. 4. 2021. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • 150 minut v luxusním privátním wellness
    • vířivka
    • sauna
    • relax zóna
  • ovoce 

Omezení

Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

Max. pro 6 osob.

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Rezervace na stránce http://www.grimik.cz/wellness.

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 12 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 12 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 800 Kč 1 599 Kč

„Dokonalé soukromí v přepychovém prostředí wellness zóny.“ Kdyby měla láska své doktory, přesně tohle by nejčastěji stálo na jejich recepisech jako doporučovaný lék.

Naordinujte si relax v poloroubence Grimik. Čeká vám zde příjemná a moderní wellness zóna, v které si můžete užívat až 150 minut. V naprostém soukromí si vychutnáte ničím nerušenou relaxaci ve vířivce, sauně a relax zóně. K tomu dostanete jako občerstvení ovoce.

Do wellnessu nemusíte pouze ve dvou. Kapacita je celkem 6 osob, takže můžete vyrazit i s partou přátel. V této oáze klidu a pohody snadno restartujete své tělo i mysl a nabijete se novou energií. 

1 800 Kč
1 599