Kadeřnický balíček plný péče: dámský střih včetně regenerační péče

695 Kč 449 Prohlédnout nabídku
4,5 / 5 Kadeřnictví Glow99 (kontakt) Praha - Žižkov (mapa) 2 prodeje 28 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Varianty (1)
Můžete využít až do 30. 11. 2020

Termín

Platnost do 30. 11. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • mytí vlasů
  • regenerační péče
  • střih
  • foukaná
  • závěrečný styling

Délka procedury je cca 55 minut. Platí pro všechny délky vlasů. 

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, kadeřnictví již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na e‑mailu kadernictviglow99@seznam.cz, na tel. 702 557 016 nebo 724 147 173. Nahlaste jméno a telefonní kontakt. V salonu se pak prokážete kódem voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

695 Kč 449 Kč

Dokonalý účes je základem pro sebevědomí každé ženy.

Díky zásahu šikovné kadeřnice z kadeřnictví Glow99 budou vaše vlasy opět zářit zdravím. Zajít sem můžete na balíček plný péče, který obsahuje mytí vlasů, regenerační péči, střih, foukanou a závěrečný styling. Zdržíte se přibližně hodinku. 

Pokud si ale nejste jistá, nebojte se zeptat a nechat si poradit, co by vašemu typu slušelo nejlépe – módní trendy tu mají v malíčku. 

695 Kč
449